ECSSiON / KCWB

Europejskie Centrum Spotkań Seniorów i Osób Niepełnosprawnych i Kostrzyńskie Centrum Wspierania Biznesu
66-470 Kostrzyn nad Odrą
ul. Fabryczna 5

tel. 95 752 23 11  email: ecs.kregielnia@op.pl

tel. KCWB – 95 7521775
email: kcwb.kregielnia@gmail.com

 

Polecamy nasze usługi:
– udostępnianie pomiestrzeń na szkolenia (dysponujemy salą na 200 osób wyposażoną w nagłośnienie konferencyjne i urządzenia multimedialne oraz salą na 35 osób)
– udostępnianie pomieszczeń na bale, wesela, zabawy i inne imprezy rozrywkowe wraz z konsumpcją, którą zapewnia Restauracja ,,Kręgielnia”
– udostępnianie sali widowiskowej na koncerty (widownia do 300 osób)
– zapraszamy senierów na zajęcia rechabilitacyjno – gimnastyczne

Kostrzyńskie Centrum Wspierania Biznesu 

Głównym celem jest wspieranie i rozwój przedsiębiorczości na terenie miasta. Większość usług świadczonych przez KCWB jest opracowywana pod kątem potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw, oferta jest skierowana także do osób rozpoczynających przygodę z biznesem.

Drugorzędnym celem KCWB jest aktywizacja zawodowa różnych grup społecznych i rozwój nowoczesnych kadr dla lokalnych firm.

Nasze działania obejmują:

– bezpłatne usługi informacyjne:
-podstawowe porady dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą,
-prawno-administracyjne aspekty prowadzenia dział. gosp. (tj. zarejestrowanie nowej firmy – jaką wybrać formę opodatkowania),
-podstawowe informacje o dostępnej na rynku ofercie finansowania zewnętrznego,
-informacje na temat dostępnych programów pomocowych oraz możliwościach i sposobach korzystania,
-materiały na temat Unii Europejskiej,
– organizację seminariów, szkoleń, konferencji.

KCWB służy bezpłatną pomocą każdemu przedsiębiorcy i każdej osobie rozpoczynającej działalność gospodarczą w rozwiązywaniu problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej jak również w zakresie innych usług. Dopasowujemy oferty świadczonych usług do zmieniających się potrzeb przedsiębiorców, na podstawie informacji od naszych klientów uruchamiamy nowe usługi, poszerzamy zakres już świadczonych usług, tworzymy pakiety szkoleń.

Kostrzyńskiego Centrum Wspierania Biznesu posiada bogate zaplecze sal wykładowych i konferencyjnych, wraz z wsparciem multimedialnym gotowym do wykorzystania.

Instruktor
Bożena Gęzikiewicz

Europenian flag