Koncert Raz Dwa Trzy – Ważne Piosenki

2019-09-13 

20:00-22:00

Jesienną część Strefy Dobrej Muzyki rozpocznie koncert ważnych piosenek zespołu Raz Dwa Trzy.

Bilety w cenie 60 zł (przedsprzedaż) do nabycie w kasie KCK ul. Sikorskiego 34. Informacje i rezerwacje telefoniczne – 95 7279970

Raz, Dwa, Trzy – Ważne piosenki

Ten koncert  to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

Raz Dwa Trzy

Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy – wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen.

 

Zapraszamy i przypominamy, że Strefę Dobrej Muzyki wspiera Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

 

Europenian flag