Październik 2018
5.10. 19.00 KCK ,,Kręgielnia'' Polski Jazz 360° - Olga Boczar & Music Essence
9.10. 16.00 KCK ,,Kręgielnia'' Konkurs Piosenki Przedszkolnej
11.10. 18.00 Kino za Rogiem Pokaz Filmów Warsztatowych – Laboratorium Rejs
12.10. 20.30 Kino za Rogiem Teatralny Podwieczorek – ,,Dobra zwrotka’’
15.10. 17.00 KCK ,,Kręgielnia" Światowy Dzień Seniora
16.10. 9.00 -16.00 KCK ,,Kręgielnia" Wszystko dla seniorów (pokazy, nauka tańca, projekcja filmu)
19.10. 19.00 KCK ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – Katarzyna Groniec
21.10. 20.00 KCK ,,Kregielnia" Kabaret Jurki
26.10. 19.15 KCK ul. Sikorskiego 34 Wernisaż wystawy malarstwa - Sonia Ruciak – ,,Zbieżność’’
 
Kino za Rogiem – repertuar
4.10. 18.30 KINO HISZPAŃSKIE: Siedem minut po północy
5.10. 18.30 Pitbul. Niebezpieczne kobiety
6.10. 16.00 Rock Dog. Pies ma głos
6.10. 18.00 Sicario
7.10. 16.00 Kuba i Śruba odc. 5-7
7.10. 17.00 Jesteś Bogiem
10.10. 18.30 WIECZORY Z HISTORIĄ: Obława
11.10. 18.30 LABORATORIUM REJS: pokazy filmów dokumentalnych
12.10 18.30 11 minut
13.10. 16.00 BFG Bardzo Fajny Gigant
13.10. 18.00 Rozumiemy się bez słów
14.10. 16.00 Parauszek i Przyjaciele odc. 11-14
14.10. 17.00 Nerve
18.10. 18.30 KINO HISZPAŃSKIE: Ślady stóp
19.10. 18.30 Facet na miarę
20.10. 16.00 Paddington
20.10. 18.00 Babcia Gandzia
21.10. 16.00 Pamiętniki Florki odc. 11-14
21.10. 17.00 Valerian i Miasto Tysiąca Planet
25.10. 18.30 KINO HISZPAŃSKIE: Stare grzechy mają długie cienie
26.10. 18.30 Psy
27.10. 16.00 Riko prawie bocian
27.10 18.00 HIT MIESIĄCA: Pitbul. Ostatni pies
28.10. 16.00 Parauszek i Przyjaciele odc. 15-18
28.10. 17.00 HIT MIESIĄCA: Pitbul. Ostatni pies
Wrzesień 2018
1.09. 18.00 Friedersdorf Wernisażwystawy poplenerowej 22.Międzynarodowego Pleneru Artystycznego ,,Sztuka na granicy"
3.09. KCK Inauguracja działalności amatorskich zespołów artystycznych
5.09. 18.00 Kino za Rogiem Wieczory z historią ,,Westerplatte"
13.09. 19.00 KCK Polski Jazz - Mateusz Gawęda Trio
17-18.09. KCK ,,Kręgielnia" PlanetoBus - pokazy astrnomiczne
22-23.09 Seelow Udział Formacji Roll Dance w Międzynarodowym Konkursie Tanecznym
25.09. 19.00 KCK ,,Kręgielnia" Andropauza 3, czyli jak żyć i nie zwariować
 
Kino za Rogiem – repertuar
1.09. 19.00 Pitbul. Niebezpieczne kobiety
2.09. 15.00 Kuba i śruba 1-4
2.09. 16.00 Gabriel
6.09. 19.00 Czwartek z dokumentem - O krok od sławy
7.09. 19.00 Co robimy w ukryciu
8.09. 19.00 Żywioł. Deepwater Horizon
9.09. 15.00 Pamiętniki Florki 1-5
9.09. 16.00 Mój przyjaciel orzeł
13.09 19.00 Czwartek z dokumentem - Optymistki
14.09. 19.00 Nice guys. Równi goście
15.09. 19.00 Dwa dni. Jedna noc.
16.09. 15.00 Parauszek i przyjaciele odc. 1-5
16.09. 16.00 Bella i Sebastian
20.09. 19.00 Czwartek z dokumentem - Fuocoammare. Ogień na morzu
21.09. 19.00 Czego dusza zapragnie
22.09. 19.00 Kamerdyner
23.09. 15.00 Parauszek i przyjaciele odc.6-10
23.09. 16.00 Bella i Sebastian 2
27.09. 19.00 Czwartek z dokumentem - Projekt NIM
28.09. 19.00 50 wiosen Aurory
29.09. 19.00 Światło między oceanami
30.09. 15.00 Pamiętniki Florki 6-10
30.09. 16.00 Moje wakacje z Rudym
Sierpień 2018
2 - 4 Kostrzyn 24. POL'AND'ROCK FESTIWAL
6 - 11 Prerow Polsko - niemiecki obóz młodziezowy w Prerow
13 - 18 Lebus Polsko - niemiecki obóz młodzieżowy w Lebus
19-31 Lebus 22. Sztuka na granicy - międzynarodowy plener malarski
25 Amfiteatr BLUE CAFE Koncrt z okazji 25-lecia Arctic Paper
31 KCK ,,Kręgielnia" Spotkanie i koncert z okazji 10-lecia Muzeum Twierdzy
 
Kino za Rogiem – repertuar
01.08 12.00 Przystanek Woodstock. Najgłośniejszy film polski
01.08 19.00 Miasto 44
02.08 12.00 Będzie głośno
03.08 12.00 Marley - One Love
04.08 19.00 Strategia mistrza
05.08 10.00 Gamba
09.08 19.00 CZWARTKI NA DALEKIM WSCHODZIE - Rakieta
10.08 19.00 MOCNE PIĄTKI - Przełęcz ocalonych
16.08 19.00 CZWARTKI NA DALEKIM WSCHODZIE - Kwiat wiśni i czerwona fasola
17.08 19.00 MOCNE PIĄTKI - Wojna
18.08 19.00 Mocna kawa wcale nie jest taka zła
19.08 10.00 Wilk w owczej skórze
23.08 19.00 CZWARTKI NA DALEKIM WSCHODZIE - Triszna - pragnienie miłości
24.08 19.00 MOCNE PIĄTKI - Ocalony
25.08 17.00 Dusigrosz
25.08 19.00 Rozdzieleni
26.08 10.00 Rock Dog. Pies ma głos
30.08 19.00 CZWARTKI NA DALEIM WSCHODZIE - Hanami - kwiat wiśni
Lipiec 2018
2-6 pracownia meszuge Pracownia małegoarchitekta - warsztaty dla dzieci
3-7 Kino za Rogiem Laboratorium rejs -warsztaty filmowe
9-13 Osiedla Animacje Osiedlowe dladzieci
9-13 pracownia meszuge Pracownia małego architekta - warsztaty dla dzieci
9 Przystań na Warcie Flis Odrzański
9-14 Łagów Polsko - niemiecki obóz młodzieżowy w Łagowie
15 Amfiteatr Strefa Kibica - Mecz finałowy Mistrzostw Świata
16-20 tereny rekreacyjne Animacje w plenerze dla dzieci
17-23 Lebus polsko - niemiecki obóz młodzieżowy w Lebus
22 Amfiteatr Niedziela z Folklorem
23-27 KCK Animacje muzyczne dla dzieci
23-27 Kino za Rogiem Kulturanki dla dzieci
 
Kino za Rogiem – repertuar
1.07 10.00 Fru
3.07 20.30 Laboratorium Rejs - filmy z poprzednich edycji
4.07 20.30 Laboratorium Rejs - Polonez, Skąd dokąd
5.07 20.30 Laboratorium Rejs - Polskie animacje dokumentalne
6.07 20.30 Laboratorium Rejs - Proch, Kolekcja filmowa opowieści pogranicza
7.07 20.30 Laboratorium Rejs - Pokaz efektów warsztatów
8.07 10.00 Sawa. Wielki mały bohater
13.07 19.00 Vicky, Christina, Barcelona
14.07 19.00 Zakochani w Rzymie
15.07 10.00 Zambezia
20.07 19.00 Piłkarski poker
21.07 19.00 Cały ten cukier
22.07 10.00 BFG - Bardzo Fajny Gigant
23.07 12.30 Kulturanki - Baśnie polskie
24.07 12.30 Kulturanki - Baśnie polskie
25.07 12.30 Kulturanki - Baśnie polskie
26.07 12.30 Kulturanki - Bąsnie polskie
27.07 12.30 Kulturanki - Baśnie polskie
27.07 19.00 Moje wielkie greckie wesel
28.07 19.00 Niesamowita Marguerita
29.07 10.00 Kumba
czerwiec 2018
1.06. 17.00 amfiteatr 41. Konkurs Piosenki Dziecięcej ,,O Złoty Lizak"
1-3.06 amfiteatr, tereny rekreacyjne KOSTRZYN A FALI 2018 - Święto Miasta
8.06. 16.00 SP nr 3 Festyn Szkolny z koncertem Andrzeja Cierniewskiego
9.06. 12.00 Skwer obok Biblioteki Szydełko Łączy – Świtowy dzień dziergania w miejscu publicznym
11.06. 8.00 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu - Adam Bałdych skrzypce
12.06. 16.00 KCK ,,Kręgielnia" Koncert uczniów Szkoły Muzycznej
13.06. 9.00 tereny rekreacyjne Piknik Recyklingowy ,,Wykorzystałem, zebrałem, zbudowałem”
19.06. 16.30 amfiteatr STREFA KIBICA – Mecz Polska – Senegal
23.06. 16.00 amfiteatr Koncert Szkoły Tańca Quest
24.06. 17.00 amfiteatr XXV Międzynarodowego Festiwalu Tańca FOLK PRZYSTAŃ – Koncert zespołów z Indonezji i Ukrainy
24.06. 19.45 amfiteatr STREFA KIBICA – Mecz Polska – Kolumbia
28.06. 15.30 amfiteatr STREFA KIBICA – Mecz Japonia – Polska
 
Kino za Rogiem – repertuar
1.06. 17.00 Riko prawie bocian
2.06. 18.00 Maria Skłodowska-Curie
3.06. 15.00 Riko prawie bocian
7.06. 18.30 Wieczór z Historią - Portrety wojenne ORP Orzeł + Orzeł
8.06. 18.30 Złe mamuśki
9.06. 18.00 Happy Olo- pogodna ballada o Olku Dobie
10.06. 15.00 Gabriel
15.06. 18.30 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
16.06. 18.00 Gwiazdy
17.06. 15.00 Mikołajek
22.06. 18.30 Fritz Bauer kontra państwo
23.06. 18.00 Jak dogonić szczęście
24.06. 15.00 Wakacje Mikołajka
29.06. 18.30 Misiaczek
30.06. 18.00 Boska Florence
maj 2018
3.05. 15.00 Park Miejski Trzeciomajowy Piknik Rodzinny
8.05. 10.00 KCK PRO ARTE - Lubuska Gala Teatralna
11.05. 19.30 KCK ,,Kręgielnia" Kabaret Paranienormalni
14.05. 10.00 KCK ,,Kręgielnia" PRO ARTE - Lubuska Gala Taneczna
17.05. 10.00 KCK Przesłuchania Finałowe 41. Konkursu Piosenki Dziecięcej ,, O Złoty Lizak"
26.05. 13.00 Tereny Rekreacyjne Moto Kostrzyn - twarcie sezonu motocyklowego
28.05. 8.00 szkoły podstawowe Mała Aademia Jazzu - Dominik Rosłon
 
Kino za Rogiem – repertuar
4.05 18.30 Medicus
5.05 18.00 Ocalony
6.05 15.00 Baśnie i bajki polskie
11.05 18.30 Mężczyzna imieniem Ove
12.05 18.00 Babcia Gandzia
13.05 15.00 Bukolandia 2 odc.
17.05 18.30 Wieczór z historią - Szwadron
18.05 18.30 Coś pięknego
19.05 18.00 Faceci od kuchni
20.05 15.00 Hugo i łowcy duchów
25.05 18.30 Głośniej od bomb
26.05 16.00 Ojcowie i córki
26.05 19.00 Moje córki krowy
27.05 15.00 Jak zostać kotem
Kwiecień 2018
9.04. 10.00 KCK PRO ARTE – Lubuski Konkurs Recytatorski – eliminacje miejskie
12.04. 10.00 KCK ,,Kręgielnia" PRO ARTE – Lubuski Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe
14.04. 18.00 Kino za Rogiem 11. GRAND OFF – najlepsze, niezależne, krótkie filmy świata
16.04. 10.00 KCK PRO ARTE – Lubuski Festiwal Piosenki Dziecięcej – eliminacje miejskie
19.04. 18.30 Kino za Rogiem Wieczór z historią w kinie za Rogiem – Jan Karski
20.04. 19.00 KCK ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki - MAREK DYJAK
21.04. 19.15 KCK Wernisaż Wystawy Malarstwa JANA WOŁKA
21.04. 18.00 Kiono za Rogiem 11. GRAND OFF – najlepsze, niezależne, krótkie filmy świata
23.04. 10.00 KCK ,,Kręgielnia" PRO ARTE – Lubuski Konkurs Recytatorski – Finał
25.04. 18.00 KCK ,,Kręgielnia" ANDRZEJ GRABOWSKI – Program satyryczny
28.04. 20.00 KCK Światowy Dzień Jazzu – Marek Napiórkowski & Artur Lesicki ,,Celuloid”
 
Kino za Rogiem – repertuar
6.04. 18.30 „Porady na zdrady”- premiera miesiąca w Kinie za Rogiem
7.04. 18.00 „Porady na zdrady”- premiera miesiąca w Kinie za Rogiem
8.04. 15.00 „Zając Max ratuje Wielkanoc”
13.04. 18.30 ,,Zaćma"
14.0.4. 18.00 11. GRAND OFF - pokaz nagrodzonych filmów
15.04. 15.00 ,,Zakwakani"
15.04. 17.00 ,,Jackie"
20.04. 18.30 „Między nami dobrze jest”
21.04. 18.00 11. GRAND OFF - pokaz nagrodzonych filmów
22.04. 15.00 ,,Trzech zbójców"
22.04. 17.00 ,,Zjazd absolwentów"
27.04. 18.30 ,,Sztuka kochania"
28.04. 18.00 ,,Szef"
29.04. 15.00 ,,Pszczółka Maja"
Luty 2018
9.02. 19.00 KCK ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki - JANUSZ RADEK z Zespołem
10.02. 16.00 Kino za Rogiem 1. Urodziny Kina za Rogiem (projekcje i niespodzianki)
12-23.02 9.00-15.00 Klub Osiedlowy Ferie w Klubie - Zajecia świetlicowe, sportowe, rekracyjne
12-16.02 10.00 KCK Warsztaty dla dzieci ,,Ucho-Oko-Ciało"
12.02. 12.00 Kino za Rogiem Ferie w Kinie - Bajki dla dzieci (bezpłatne)
13.02. 12.00 Kino za Rogiem Ferie w Kinie - Bajki dla dzieci (bezpłatne)
13.02. 18.00 KCK ,,Kręgielnia" Koncert DON VASYL & CYGAŃSKIE GWIAZDY
15.02. 12.00 Kino za Rogiem Ferie w Kinie - Bajki dla dzieci (bezpłatne)
19-23.02. 10.00 Pracownia ,,meszuge" Zimowe Warsztaty Plastyczne dla dzieci
19-23.02. 11.00 KCK Warsztaty Teatralne dla dzieci
19-23.02. 16.00 KCK Warsztaty Filmowe dla młodzieży
20.02 10.00 KCK Iluzja na Wesoło - spotkanie dzieci z iluzjonistą
 
Kino za Rogiem – repertuar
02.02. 18.30 Body/Ciało oraz Dekalog 89+ cz.1
03.02. 18.00 Moje wielkie greckie wesele 2
04.02. 15.00 Królowa śniegu 3
09.02. 18.30 Erratum oraz Dekalog 89+ cz.2
10.02. 16.00 URODZINY KINA - Przychodzi facet do lekarza
10.02. 18.30 URODZINY KINA - Lato w Prowansji
10.02. 20.30 URODZINY KINA - Seks, miłość i terapia
11.02. 13.00 URODZINY KINA - Nowe przygody Alladyna
11.02. 15.00 URODZINY KINA - Mój przyjaciel orzeł
14.02. 18.30 Walentynki w Kinie - Sekrety miłości
14.02. 20.30 Walentynki w Kinie - Planeta singli
16.02. 18.30 Dziewczyna z szafy oraz Dekalog 89+ cz.3
17.02. 18.00 Facet (nie)potrzebny od zaraz
18.02. 15.00 Skubani
23.02. 18.30 Ida oraz Dekalog 89+ cz.4
24.02. 18.00 Atlas chmur
25.02. 15.00 Paddington
Styczeń 2018
14.01. Amfiteatr 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
18.01. KCK,,Kręgielnia" Spotkanie Noworoczne Burmistrza z Przedsiębiorcami i przedstawicielami miast partnerskich
28.01. KCK,,Kregielnia" Koncert Szkoły Tańca Quest
29.01. szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu - Adam Wendt saksofony
 
Kino za Rogiem – repertuar
5.01. 18.30 Facet na miarę
6.01. 18.00 Ostatnia rodzina
7.01. 15.00 Zakwakani
12.01. 18.30 Papierowe gody
13.01. 18.00 Prosta historia o morderstwie
14.01. 15.00 Rodzinka nie z tej ziemi
19.01. 18.30 Mężczyzna imieniem Ove
20.01. 18.00 Piknik z niedźwiedziami
21.01. 15.00 Akeelah i jej nauczyciel
26.01. 18.30 80 milionów
27.01. 18.00 Faceci od kuchni
28.01. 15.00 Goryl Śnieżek w Barcelonie
Grudzień 2017
2.12. 18.00 KCK ,,Kręgielnia" Spektakl ,,Pół na Pół" reż. Wojciech Malajkat
6.12. 11.00-19.00 Plac Wojska Polskiego Jarmark Świąteczny
7.12. 11.00 KCK ,,Kręgielnia" XXII Wojewódzki Przegląd Kolęd i Pastorałek
8.12. 19.00 KCK ul. Sikorskiego 34 Dziady samemu - monodram Marcina Ciężkiego
11.12. 8.00 - 12.00 szkoły podstawowe nr 1 i 4 Mała Akademia Jazzu - Krzysztof ,,Puma" Piasecki - gitara
17.12. 17.00 KCK ,,Kręgielnia" Koncert Świąteczny - Project Cohen
19.12. 17.00 KCK ,,Kręgielnia" Koncert kolęd uczniów Szkoły Muzycznej
 
Kino za Rogiem – repertuar
1.12. 18.00 Pitbull. Niebezpieczne kobiety
2.12. 18.00 Wielkie piękno
3.12. 15.00 Wilk w owczej skórze
5.12. 18.00 Królowa śniegu
6.12. 15.00 Królowa śniegu 2
6.12. 17.00 Renifer Niko ratuje brata
7.12. 16.00 Renifer Niko ratuje Święta
8.12. 18.30 Fukushima. Moja miłość
9.12. 18.00 Ojcowie i córki
10.12. 15.00 Sarila
15.12. 18.30 Pitbull. Niebezpieczne kobiety
16.12. 18.00 Boże Narodzenie
17.12. 15.00 Uwolnić Mikołaja
22.12. 18.30 Listy do M. 2
29.12. 18.00 Ida
30.12. 18.00 Modelka
LISTOPAD
3.11. 19.00 KCK ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – JULIA MARCELL
7.11. 10.00 KCK ,,Kręgielnia" Konkurs Ornitologiczny Parku Narodowego ,,Ujście Warty"
8.11. 8.00 KCK ,,Kręgielnia" Targi Edukacji i Pracy OHP ,,Odkryj swoją przyszłość”
11.11. 17.00 KCK ,,Kręgielnia" Obchody Narodowego Święta Niepodległości, Uroczysty Koncert
17.11. 19.00 KCK ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – RAY WILSON ,,Genesis Classic”
23-25.11 KCK Dni Kultury Młodzieżowej (warsztaty, projekcje filmowe, pokazy)
 
Kino za Rogiem – repertuar
2.11. 18.00 i 19.45 Noc Horrorów - ,,Medium" + ,,Demon"
3.11. 18.30 ,,Piąta pora roku" - Obyczajowy, Polska, 96min.
4.11. 18.00 ,,Aż do piekła" - Dramat, Kryminalny, USA, 97min.
5.11. 15.00 ,,Bella i Sebastian MF" - Film dla dzieci, Francja, 95min.
10.11. 18.30 ,,Szef" - Komedia, Francja, 109min.
12.11. 15.00 ,,Mikołajek" - Film dla dzieci, Francja, 87min.
17.11. 18.30 ,,Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" - Komediodramat, Włochy, 96min.
18.11. 18.00 ,,Imagine" + ,,To jest jajko" - Dramat, Francja/Polska, 104min + Dokument, Polska, 13min.
19.11. 15.00 ,,Goryl Śnieżek w Barcelonie" - Animowany, Hiszpania, 86min.Goryl Śnieżek w Barcelonie Animowany, Hiszpania, 86min.
24.11. 18.30 ,,Optymistki" + ,,Dom starych kobiet" - Dokument, Norwegia, 90min. + Dokument, Polska, 9min.
25.11. 18.00 ,,O krok od sławy" - Dokument, USA, 90min
26.11. 15.00 ,,Bella i Sebastian 2 MF" - Film dla dzieci, Francja, 93min.
Październik
9 – 15.10 KCK ,,Kręgielnia" Tydzień Seniora
9.10 10.00 KCK,,Kregielnia" Zajęcia taneczne z Jackiem Jandą
9.10 15.00 KCK ,,Kręgielnia" Kino seniora – ,,Cud w Lourdes” (bilety 5 zł)
9.10 19.00 KCK ,,Kręgielnia" Spektakl teatralny ,,Wiech – Koń by się uśmiał”
10.10 13.00 KCK ,,Kręgielnia" Seans muzyczny w Kinie za Rogiem
10.10 18.00 KCK,,Kręgielnia" Wykład psychologa – Osamotnienie a samotność
11.10 12.00 KCK ,,Kręgielnia" Wykład ,,Smartfon bez tajemnic”
11.10 16.00 KCK ,,Kręgielnia" Pokaz filmów dokumentalnych w Kinie za Rogiem
12.10 10.00 KCK ,,Kręgielnia" Piękno seniora: pielęgnacja i makijaż
12.10 11.00 KCK ,,Kręgielnia" Portret Seniora – sesja zdjeciowa
12.10 13.00 KCK ,,Kręgielnia" Smartfon bez tajemnic – konsultacje
13.10 13.00 KCK ,,Kręgielnia" Smartfon bez tajemnic – konsultacje
13.10 15.00 KCK ,,Kręgielnia" Seans muzyczny w Kinie za Rogiem
13.10 18.00 KCK ,,Kręgielnia" Wykład psychologa – Asertywność seniora
14.10 15.00 KCK ,,Kręgielnia" Senior w Kinie – ,,Ranczo Wilkowyje” (bilety 5 zł)
14.10 17.00 KCK ,,Kręgielnia" Koncert Kapeli Retro – Piosenki Anny German
15.10 17.00 KCK ,,Kręgielnia" Senior w Kinie – ,,Piąta pora roku” (bilety 5 zł)
17.10 16.00 KCK ,,Kręgielnia" Festiwal Piosenki Przedszkolnej
20.10 19.15 KCK ul. Sikorskiego 34 Wernisaż Wystawy Malarstwa Stanisława Brajera
22.10 18.00 KCK ,,Kręgielnia" Koncert ,,Życie raz” - Jan Mierzyński
27.10 18.00 KCK ul. Sikorskiego 34 Zbigniew Hołdys – Spotkanie autorskie
 
Kino za Rogiem – repertuar
1.10 15.00 „Kuba i Śruba 5 odc.”
6.10 18.30 „Subtelność”
7.10 18.00 „Reality”
8.10 15.00 „Akeelah i jej nauczyciel”
9.10 15.00 Kino Seniora „Bernadetta. Cud w Lourdes”
11.10 15.00 Kino Seniora „Ranczo Wilkowyje”
13.10 18.30 „Cezar musi umrzeć”
14.10 18.00 „Chce się żyć”
15.10 15.00 „Artur i Minimki 3”
20.10 18.30 „Ostatnia rodzina”
21.10 18.00 „Ostatnia rodzina”
22.10 15.00 „Baranek Shaun
27.10 18.30 „Chocolat”
28.10 18.00 „Eksmisja”
29.10 15.00 „Gabriel”
Europenian flag