Marzec 2019
01.03. 16.00 KCK Warsztaty muzyczne ,,Uwolnij muzykę"
05.03. 10.00 KCK PRO ARTE Lubuski Konkurs Recytatorski - eliminacje miejskie
08.03. 10.00 KCK ,,Kręgielnia" PRO ARTE Lubuski Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe
06-27.03 Kino za Rogiem – O!PLA 7. Ogólnopolski Festiwal Animacji (wg. oddzielnego planu)
09.03. 19.00 KCK ,,Kręgielnia" ARTUR GOTZ – Piosenki z Kabaretu Starszych Panów
16.03. 16.00 KCK ,,Kręgielnia" Spektakl teatralny (komedia) ,,Kariera po polsku”
17.03. 19.00 KCK ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – GENIUS QUARTETT ,,Tango meets Jazz”
18.03. 8.00 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Grzegorz Turczyński – puzon, śpiew
22.03. 19.00 KCK Polski Jazz 360 – koncert zespołu ,,The Beat Freaks”
27.03. 10.00 KCK ,,Kręgielnia" PRO ARTE – Finał Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego
29.03. 19.00 KCK ,,Kręgielnia" – Strefa Dobrej Muzyki – O.S.T.R. & DJ HAEM
30.03. 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa TOMASZA LUBASZKI
 
Kino za Rogiem – repertuar
01.03. 18.30 Lęk wysokości
02.03. 16.00 Gnomy rozrabiają
02.03. 18.00 i 20.30 Kler
03.03. 16.00 Miś Fantazy odc. 1-3
03.03. 17.00 i 19.30 Kler
06.03. 18.00 O!PLA - Festiwal Animacji
06.03. 20.00 Film Andrzeja Wajdy (95 rocznica urodzin reżysera)
07.03. 18.30 CZWARTEK Z ANIMACJĄ: Twój Vincent
07.03. 20.30 Kler
08.03. 18.00 Baby są jakieś inne
08.03. 20.00 Gotowi na wszystko. Exterminator
09.03. 16.00 Między nami wampirami
09.03. 18.00 Zimna wojna
09.03. 20.00 Kler
10.03. 16.00 Miś Fantazy odc. 4-6
10.03. 17.00 Kler
10.03. 19.30 Madame Butterfly- OPERA
11.03. 19.00 Szczęśliwy Lazzaro
12.03. 19.00 Szczęśliwy Lazzaro
13.03. 18.30 O!PLA - Festiwal Animacji
14.03. 18.30 CZWARTEK Z ANIMACJĄ: Droga na drugą stronę
15.03. 19.00 Dziadek do orzechów- BALET
16.03. 15.00 Dudi. Cała naprzód
16.03. 17.00 i 20.00 Kler
17.03. 13.00 i 14.00 O!PLA - dla dzieci
17.03. 16.00 Miś Fantazy odc. 7-9
17.03. 17.00 Kler
17.03. 19.30 Zimna wojna
20.03. 18.30 O!PLA -Festiwal Animacji
21.03. 18.30 CZWARTEK Z ANIMACJĄ: blok krótkiego metrażu animacji
22.03. 18.30 Alibi.com
23.03. 16.00 Misiek w Nowym Jorku
23.03. 18.00 Kler
24.03. 15.00 Miś Fantazy 10-12
24.03. 16.00 Kler
24.03. 19.00 Madame Butterfly - Opera
27.03. 18.00 O!PLA - Festiwal Animacji
27.03. 20.00 Międzynarodowy Dzień Teatru: Między nami dobrze jest
28.03. 18.30 Kler
29.03. 18.30 Kler
30.03. 16.00 Mały Książę
30.03. 18.00 Podatek od miłości
31.03. 15.00 Szajbus i pingwiny
31.03. 17.00 Kler
31.03. 19.30 Madame Butterfly
Europenian flag