MAJ 2017
01.05 15.00 Park Miejski Koncert Orkiestry Dętej i Kapeli Tadka
03.05 15.00 Park Miejski Trzeciomajowy Piknik w Parku Miejskim (Koncerty – ,,Flamenco sin Fronteras", Piosenki Marka Grechuty, zabawy dla dzieci, Wielkie Grillowanie)
06.05 17.00 Kino za Rogiem GRAND OFF – Projekcje nagrodzonych fimów krótkometrażowych
17.05 10.00 KCK Przesłuchania Finałowe uczestników 40. Konkursu Piosenki Dziecięcej ,,O Zloty Lizak"
19.05 10.00 KCK ,,Kręgielnia" Finał Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego (kategoria szkół gimnazjalnych)
23.05 Muzeum Dzień Pracownika Kultury
 
Kino za Rogiem – repertuar
02.05 10.00 Baśnie Polskie
02.05 13.00 Mały Książę
02.05 15.00 Jak zostać Kotem
04.05 18.00 Łowcy głów
05.05 18.00 Niebo na ziemi
06.05 17.00 GRAND OFF – pokaz filmów nagrodzonych
07.05 11.00 Kuba i Śruba odc.5 i 6 + Proszę Słonia odc. 1 i 2
07.05 13.00 Robaczki z zaginionej doliny
07.05 16.00 Hugo i Łowcy Duchów
11.05 18.00 W ciemności
12.05 18.00 Panie Dulskie
13.05 16.00 Labirynt Kłamstw
13.05 18.30 Marsylski Łącznik
14.05 11.00 Mami Fatale odc. 5,6,7,8
14.05 13.00 Robinson Crusoe
14.05 16.00 Szajbus i Pingwiny
18.05 18.00 Pod mocnym aniołem
19.05 18.00 Lolo
20.05 16.00 Jak dogonić szczęście
20.05 18.30 Zabójcy Bażantów
21.05 11.00 Miś Kudłatek odc. 1,2,3,4
21.05 13.00 7 Krasnoludków ratuje śpiącą królewnę
21.05 16.00 Gabriel
25.05 18.00 Dawca Pamięci
26.05 17.00 Piknik z Niedźwiedziami
26.05 19.00 Magia w blasku księżyca
27.05 16.00 Na granicy
27.05 18.00 Bogowie + Na otwartym sercu
28.05 11.00 Proszę Słonia odc. 3,4,5,6,7
28.05 13.00 Żółwik Sammy. W 50 lat dookoła świata.
28.05 16.00 Jak zostać kotem
KWIECIEŃ 2017
07.04 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa Krzysztofa Trzaski ,,Obława IV"
10.04 19.00 Kościół p.w. NMP Koncert Wielkanocny – Joanna Woś (sopran) i Kwartet Smyczkowy Filharmonii Zielonogórskiej
19.04 szkoły Mała Akademia Jazzu - Marek Konarski - saksofon
20.04 10.00 KCK Pro Arte – Lubuski Festiwal Piosenki Dziecięcej – eliminacje miejskie
21.04 19.00 ,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – Mika Urbaniak & Victor Davis
25.08 17.00 ,Kręgielnia" Światowy Dzień Inwalidy
27.04 10.00 KCK PRO ARTE – Lubuska Gala Teatralna – eliminacje powiatowe
28.04 11.00 ,,Kręgielnia" Spotkanie z okazji 10-lecia programu ćwiczeń usprawniających dla seniorów i osób niepełnosprawnych
29.04 20.00 KCK Światowy Dzień Jazzu – Jacek Pelc Band - ,,On The Road"
 
Kino za Rogiem – repertuar
1.04 16.00 Niewinne
1.04 18.00 Fotograf
2.04 11.00 Karol, który został świętym
2.04 13.00 Kumba
2.04 16.00 Apartament
6.04 18.00 Armadilo-wojna jest w nas
7.04 18.00 Seks, miłość i terapia
8.04 16.00 Miasto 44
8.04 18.30 Sin City 2
9.04 11.00 Parauszek i Przyjaciele
9.04 13.00 Pinokio
9.04 16.00 Pinokio
13.04 18.00 Mandarynki
20.04 18.00 Nienasyceni
21.04 18.00 Blue Jasmine
22.04 16.00 O północy w Paryżu
22.04 18.00 Śmietanka towarzyska
23.04 11.00 Agatka 9,10,11,12
23.04 13.00 Pszczółka Maja
23.04 16.00 Pszczółka Maja
27.04 18.00 Eskorta
28.04 18.00 Dziewczyna z szafy
29.04 16.00 Mama
29.04 19.00 Demon
30.04 11.00 Kuba i Śruba
30.04 13.00 Czarnoksiężnik
30.04 16.00 Czarnoksiężnik
MARZEC 2017
05.03 19.00 KCK ADAM WENDT POWER SET – jazz koncert
07.03 17.15 Kino za Rogiem Pokaz filmów dokumentalnych zrealizowanych w KCK
08.03 18.00 Kino za Rogiem Babski Wieczór z filmami i nie tylko
10.03 12.00 Kino za Rogiem Oficjalne otwarcie Kina
10.03 16.00 Kino za Rogiem Spotkanie z Kingą Dębską i Marianem Dziędzielem
10 – 19.03 ,,meszuge" 8. Plener litograficzny ,,Kamień na kamieniu"
13.03 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Grzegorz Turczyński - puzon
17.03 19.00 ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki - NOSOWSKA
20.03 9.00 KCK Lubuski Konkurs Recytatorski – eliminacje miejskie
23.03 10.00 KCK Lubuski Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe
24.03 20.00 ,Kręgielnia" FARBEN LEHRE – koncert akustyczny
27.03 18.00 ,,Kręgielnia" Międzynarodowy dzień Teatru - spektakl ,,Kontrabasista"
 
Kino za Rogiem – repertuar
3.03 18.00 Babcia Gandzia
4.03 18.00 Słodkich snów
5.03 11.00 Poranek Bajkowy
5.03 16.00 Bella i Sebastian 2
8.03 17.00 Kino Kobiet „Moje córki krowy", „Dzień kobiet"
9.03 18.00 Moje córki krowy
10.03 17.00 Moje córki krowy
11 .03 18.00 Demon
12 .03 11.00 Poranek Bajkowy
12 .03 16.00 Wakacje Mikołajka
17.03 18.00 Facet niepotrzebny od zaraz
18.03 18.00 Niewinne
19.03 11.00 Poranek Bajkowy
19.03 16.00 Kino familijne
24.03 18.00 Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął
25.03 18.00 Body/Ciało
26.03 11.00 Poranek Bajkowy - ,,Bali"
26.03 16.00 Kino familijne - ,,Fru"
31.03 18.00 Lato w Prowansji
LUTY 2017
30.01 - 3.02 11.00 -14.30 pracowania ,,meszuge" Zimowe Warsztaty Plastyczne dla dzieci
30.01 - 3.02 11.00 – 15.00 KCK Warsztaty Teatralne dla dzieci
8.02 10.00 KCK Iluzja na Wesoło – występ iluzjonisty
10.02 12.00 Kino za Rogiem Uroczyste Otwarcie ,,Kina za Rogiem"
6 – 10.02 11.00 KCK Bajkowe Poranki Filmowe
6 – 10.02 KCK Warsztaty Filmu Dokumentalnego
12.02 18.00 Kręgielnia Francuski Wieczór Walentynkowy – koncert Iris Munos
17.02 19.15 KCK Wernisaż Wystawy Malarstwa, Rysunku i Grafiki Waldemara Marszałka
24.02 19.00 ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – ALOSZA AWDIEJEW
 
Kino za Rogiem – repertuar
11.02 18.00 Facet na miarę
11.02 20.00 Facet na miarę
12.02 11.00 Poranek Bajkowy – Zestaw bajek – ,,Agatka"
12.02 16.00 Bella i Sebastian
14.02 18.00 Planeta singli
14.02 20.30 Planeta singli
17.02 18.00 Listy do M 2
18.02 18.00 11 minut
19.02 11.00 Poranek Bajkowy – Zestaw bajek - ,,Bali"
24.02 18.00 Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom
25.02 18.00 Miasto 44
26.02 11.00 Poranek Bajkowy - ,,Hip – Hip & Hurra"
26.02 16.00 Mikołajek
STYCZEŃ 2017
07.01 17.00 ,,Kręgielnia" Koncert Kolęd (Drzewiczanie, Orkiestra Dęta i Studio Piosenki)
15.01 15.00 – 20.30 Amfiteatr 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
16.01 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Adam Wendy - saksofony
22.01 17.00 ECS ,,Kręgielnia" Koncert Noworoczny ROLL DANCE
23.01 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Leszek Dranicki – gitara, wokal
26.01 ECS ,,Kręgielnia" Spotkania Noworoczne Burmistrza i KSSSE z przedsiębiorcami
GRUDZIEŃ 2016
1.12 ECS ,,Kręgielnia" Opolskie Kino Objazdowe – Pitbull. Niebezpieczne kobiety
3.12 11.00 – 15.00 Plac Wojska Polskiego Jarmark Adwentowy
3.12 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa Katarzyny Szurkowskiej
9.12 11.00 ECS Kręgielnia XXI Wojewódzki Przegląd Kolęd i Pastorałek
12.12 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Piotr Lemański -gitara
14.12 12.00 ECS ,,Kręgielnia" Podsumowanie projektu o tematyce profilaktycznej, wystawa, projekcja filmu, wręczenie nagród
16.12 18.00 KCK Podwieczorek Teatralny – Słuchowisko ,,Opowieść Wigilijna"
17.12 14.00 – 18.00 KCK Jarmark Przedświąteczny i koncert kolęd
18.12 17.00 ECS ,,Kręgielnia" Koncert Świąteczny – Kwartet smyczkowy Con Amabile ,,Wielkie przeboje polskiej i światowej muzyki filmowej"
LISTOPAD 2016
04.11 19.00 ECS ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – RAZ DWA TRZY
10.11 17.00 Zespół Szkół Obchody Święta Niepodległości dla Kresowian
11.11 17.00 ECS ,,Kręgielnia" Koncert z okazji Święta Niepodległości – TERNO
17.11 17.00 ECS ,,Kręgielnia" Wieczór Poezji i kapela RETRO
18.11 19.00 KCK Wernisaż wystawy fotografii ,,Plener Fotograficzny w słońskim młynie"
25.11 20.00 ECS ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – LAO CHE
26.11 16.00 KCK Wieczór Poezji
30.11 19.00 KCK Andrzejkowe Kino – Filmy Andrzejów ...
03.11 ECS ,,Kręgielnia" Konkurs Ornitologiczny (Park Narodowy)
24.11 ECS ,,Kręgielnia'' Sesja Rady Miasta Kostrzyna nad Odrą
PAŹDZIERNIK 2016
10.10 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Marek Kazana - saksofony
14.10 19.00 ECS ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – Piotr Bukartyk
14 – 17.10 KCK, Zespół Szkół Młodzieżowy Dni Kultury - ,,Migracje"
18.10 17.00 ECS ,,Kręgielnia" Obchody Międzynarodowego Dnia Seniora
19.10 11.00 ECS ,,Kręgielnia" ,,Biała Laska" - obchody Dnia Niewidomych
21.10 20.00 ECS ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – Siggy Davis & 4 SET
22.10 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa Grzegorza Leona Piotrowskiego
25.10 16.00 ECS Kręgielnia Przegląd Piosenki Przedszkolnej
26.10 19.30 ECS ,,Kręgielnia" Kino Objazdowe – Wołyń reż W. Smarzowski
28.10 19.00 ECS ,,Kręgielnia" Benefis Drzewiczan – 30-lecie zespołu
29.10 19.00 KCK Wieczór Filmowy – Smarzowski
14.10 13.00 ECSSiON Dzień Edukacji Narodowej – spotkanie z nauczycielami
WRZESIEŃ 2016
03.09 18.00 KCK Wernisaż wystawy i zakończenie 20. Międzynarodowego Pleneru Artystycznego ,,Sztuka na granicy". Koncert Krzysztofa Ścierańskiego
03.09 15.00 Park Miejski Narodowe Czytanie – H. Sienkiewicz ,,Quo vadis" (współorganizacja)
09.09 20.00 KCK Wieczór Filmowy z Pedro Almodovarem
16.09 19.00 KCK Teatralny Podwieczorek – Teatr BABA - ,,Cwaniary"
23.09 19.00 ECS ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – Stanisław SOYKA
LIPIEC – SIERPIEŃ 2016
4 – 9. 07 pracownia ,,meszuge" Warsztaty plastyczne dla dzieci ,,Akcje w Wakacje"
4. - 7.07 KCK Bajkowe Poranki
14-16.07 22. Przystanek Woodstock - Fundacja WOŚP
26.07. - 1.08 Polsko – niemiecki obóz młodzieżowy w Lebus
29 – 31.07 Udział Zespołu Drzewiczanie w Festiwalu Współczesnej Kultury Ludowej w Kamieniu Pomorskim
3 - 9.08 Polsko – niemiecki obóz artystyczny dla młodzieży w Lebus
7.08 Amfiteatr Koncert z okazji 30-lecia zespołu DRZEWICZANIE
8 - 12.08 Animacje Osiedlowe dla dzieci (pięć osiedli)
12 – 17.08 Polsko – niemiecki obóz młodzieżowy w Łagowie
13.08 Karaoke dla seniorów na Osiedlu Leśnym
14.08 Festyn ART PARK – finał osiedlowych animacji
18 – 23.08 Polsko – niemiecki obóz młodzieżowy w Thiessow
22 - 26.08 KCK Warsztaty teatralne dla młodzieży
5, 19, 26.08 KCK Tematyczne Noce Filmowe
22.08. - 4.09 20. Międzynarodowy Plener Artystyczny ,,Sztuka na granicy"
CZERWIEC 2016
01.06 amfiteatr Polsko – Niemiecki Dzień Dziecka (prezentacje artystyczne szkół i przedszkoli, występy zespołów tanecznych ,,Quest" i Roll Dance, 39. Konkurs Piosenki Dziecięcej ,,O Złoty Lizak", animacje dla dzieci.
04.06 Szumiłowo Festyn z okazji Dnia Dziecka na osiedlu Szumiłowo
10.06 19.30 KCK Koncert zespołu ,,Żółte Kalendarze"
17.06 19.15 pracownia meszuge Wernisaż wystawy poplenerowej ,,Kamień na kamieniu"
18.06 20.00 ECS ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – GRZEGORZ HALAMA
19.06 18.00 Amfiteatr Koncert Szkoły Tańca ,,Quest"
22.06 17.00 KCK Koncert Dziecięcego Studia Piosenki
23.06 16.00 ECS ,,Kręgielnia" Koncert uczniów Szkoły Muzycznej
06.06 ECS Kręgielnia Spektakle profilaktyczne dla uczniów szkół
14.06 ECS Kręgielnia Bal absolwentów SP 4
15.06 ECS Kręgielnia Konferencja Miasto Kostrzyn i KSSSE
21.06 ECS Kręgielnia Bal absolwentów SP 2
23.06 ECS Kręgielnia Pożegnanie absolwentów SP 2
MAJ 2016
01.05 16.00 Amfiteatr Koncert Zespołu Folklorystycznego ,,Mali Gorzowiacy"
03.05 15.00 Park Miejski Trzeciomajowy Piknik w Parku Miejskim (koncerty: ,,TsiGunz Ganfara Avantura", ,,Cisza jak ta", zabawy dla dzieci, Wielkie Grillowanie)
13-15.05 Amfiteatr KOSTRZYN NA FALI (koncerty: Dawid Podsiadło, Dawid Kwiatkowski, Zbigniew Wodecki, Big Sexy, Endrju, Mario Bischin, Atrakcje na wodzie, stoiska warsztatowe, gastronomiczne, wesołe miasteczko itp)
20.05 10.00 KCK Przesłuchania Finałowe uczestników 39. Konkursu Piosenki Dziecięcej ,,O Zloty Lizak"
21.05 17.30 Amfiteatr Kabaret PARANIENORMALNI
22.05 16.00 ECS ,,Kręgielnia" ,,Przegląd Piosenki Biesiadnej"
16-18.05 ,,Kręgielnia" Konferencja Międzynarodowa Urzędu Miasta
Europenian flag