KWIECIEŃ 2016
08.04 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa Leszka Jampolskiego ,,Iluzjon"
16.04 19.00 KCK Podwieczorek Teatralny ,,3xRudnicki" -Wojciech Kowalski
22.04 19.00 ECS ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – Katarzyna Groniec
25.04 10.00 KCK PRO ARTE - Eliminacje Miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego
25.04 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Adam Bałdych - skrzypce
27.04 10.00 KCK PRO ARTE - Eliminacje Powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego
30.04 20.00 KCK Światowy Dzień Jazzu – Przemek Raminiak Quartet
LUTY, MARZEC 2016
4.02 Kręgielnia Spotkanie Noworoczne (Miasto i KSSSE) – Koncert Lesja
13.02 Kręgielnia Koncert Noworoczny Roll Dance (charytatywnie dla Aleksa)
14.02 KCK Koncert Walentynkowy
19.02 Kręgielnia Teatralny Podwieczorek – ,,Dziewictwo" - Alina Czyżewska
20.02 KCK Koncert Janusz Kasprowicz ,,Wysocki, Waits"
26.02 Kręgielnia Koncert – Kamil Bednarek
4-13.03 Meszuge 7.Plener Litograficzny ,,Kamień na Kamieniu"
8.03 KCK Babski Wieczór
11.03 KCK Koncert JAM BAND
STYCZNEŃ 2016
03.01 17.00 ,,Kręgielnia" Koncert Kolęd (Drzewiczanie i Studio Piosenki)
10.01 15.00 – 20.30 Amfiteatr 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Koncerty zespołów: TO MUSI CHODZIĆ, RIDDIM BADNESS SOUND SYSTEM, licytacje, pokazy ratownictwa drogowego, ,,Światełko do nieba", bieg uliczny ,,Policz się z cukrzycą" i inne atrakcje
11.01 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Leszek Dranicki - wokal
14.01 17.00 KCK Spotkanie Organizacyjne Orkiestry Dętej
22.01 20.00 ECS ,,Kręgielnia" Koncert - KOBRANOCKA
29.01 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Kalińskiej
18-22.01 11.00 KCK Warsztaty teatralne dla dzieci w KCK
20, 25.01 10.00 ,,Kręgielnia" Spektakle Teatralne dla dzieci w ,,Kręgielni"
21.01 17.00 KCK Koncert dla Babci i Dziadka w KCK
25-29.01 10.00 ,,Meszuge" Zimowe Warsztaty Plastyczne w ,,Meszuge"
25-29.01 10.00 KCK Warsztaty Filmowe dla Młodzieży w KCK
30.01 16.00 KCK Bal Karnawałowy dla Dzieci w KCK
24, 31.01 12.00 KCK Bajkowe Poranki Filmowe w KCK
09.01 ECS ,,Kręgielnia" Studniówka Zespołu Szkół
28.01 ECS ,,Kręgielnia" Sesja Rady Miasta
GRUDZIEŃ 2015
4.12 19.30 KCK Koncert – WOJTEK PILICHOWSKI TRIO
5.12 11.00 – 17.00 Plac Wojska Polskiego Jarmark Adwentowy, rozświetlenie miejskiej choinki na Placu Wojska Polskiego, Mikołaj dla dzieci
6.12 12.00 KCK Poranek Filmowy dla dzieci
11.12 11.00 ECS Kręgielnia XX Wojewódzki Przegląd Kolęd i Pastorałek
11.12 20.00 KCK Koncert – KRÓL
14 - 19.12 17.00 KCK Świąteczne Warsztaty Rękodzieła
14.12 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Krzysztof ,,Puma" Piasecki - gitara
15.12 ECS ,,Kręgielnia" Podwieczorek Teatralny – Monodram i niespodzianki
19.12 18.00 ECS ,,Kręgielnia" Koncert Świąteczny – KAPELA TIMINGERIU
20.12 15.00 – 19.00 KCK Świąteczny Jarmark rzeczy ładnych
17.12 ECS ,,Kręgielnia" Sesja Rady Miasta
LISTOPAD 2015
06.11 19.00 ECS ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – KORTEZ
11.11 17.00 ECS ,,Kręgielnia" Koncert z okazji Święta Niepodległości – ELENI
13-14.11 KCK DJ WARSZTATY – prowadzi Dawid Srokowski
15.11 12.00 KCK Bajkowy Poranek – Film ,,Zebra z klasą"
19.11 19.00 ECS ,,Kręgielnia" Teatralny Podwieczorek – ,,Nocny autobus"
20.11 19.00 ECS ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – MIROSŁAW CZYŻYKIEWICZ
21.11 19.00 ECS ,,Kręgielnia" Koncert Hip-Hop – SVV i goście
27.11 18.30 KCK Koncert Anita Ziobrowska & Janusz Gajda
27.11 19.15 KCK Wernisaż Wystawy Malarstwa Jacka FRĄCKIEWICZA
29.11 17.00 ECS ,,Kręgielnia" Koncert – JULIA VIKMAN
05.11 ECS ,,Kręgielnia'' Sesja Rady Miasta Kostrzyna nad Odrą
PAŹDZIERNIK 2015
06.10 17.00 ECS ,,Kręgielnia" Miejskie obchody Międzynarodowego Dnia Seniora
10.10 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa ,,Spotkanie" Autorki: Justyna Jabłońska, Paulina Korbaczyńska, Lenka Kubica, Dominika Ruta, Ewa Zwarycz
17.10 18.00 KCK Babski Wieczór (warsztaty salsy, projekcja filmu ,,Lot")
19.10 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Marek Kazana - saksofony
20.10 11.00 ECS ,,Kręgielnia" Targi Edukacji i Pracy „Edukacja – Praca - Kariera"
20.10 16.00 ECS Kręgielnia Przegląd Piosenki Przedszkolnej
21.10 18.00 KCK Laboratorium Rejs – Projekcje filmów warsztatowych
23.10 19.00 ECS ,,Kręgielnia" Podwieczorek Teatralny - ,,Diva" - monodram w wykonaniu Wiolety Komar
24.10 20.00 ECS ,,Kręgielnia" Koncert Kamil Bednarek
29.10 18.00 ECS ,,Kręgielnia" Teatr Polska – Jedziemy z Teatrem Spektakl ,,ONY" - teatru im. Juliusza Osterwy z Gorzowa Wlkp.
8.10 9.00 ECSSiON Szkolenie KCWB
14.10 13.00 ECSSiON Dzień Edukacji Narodowej – spotkanie z nauczycielami
23.10 9.00 ECSSiON Szkolenie KCWB
WRZESIEŃ 2015
1 – 13.09 Lebus/Kostrzyn 19.Międzynarodowy Plener Artystyczny ,,Sztuka na granicy"
06.09 Bierzwnik Udział zespołu ,,Drzewiczanie" w Dożynkach Gminnych
12.09 19.15 KCK Wernisaż wystawy i zakończenie 19. Międzynarodowego Pleneru Artystycznego ,,Sztuka na granicy"
05.09 15.00 Park Miejski Narodowe Czytanie – Bolesław Prus ,,Lalka" (współorganizacja)
18.09 19.00 ECS ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – ,,Trzeba marzyć" - Anna Stankiewicz, Janusz Strobel, Andrzej Jagodziński
23.09 19.00 KCK Teatralny Podwieczorek – Teatr KOD - ,,Instrukcja obsługi"
26.09 19.00 KCK Wieczór Filmowy – film prod. francuskiej ,,Spódnice w górę"
26.09 ECS ,,Kręgielnia" konferencja o tematyce Kresowian
Sierpień 2015
30.07 – 1.08 XXI Przystanek Woodstock
3-9.08 Polsko-niemiecki obóz dla dzieci w Łagowie
9-16.08 Lebus Polsko-niemiecki obóz dla dzieci w Lebus
9.08 Amfiteatr Strefa Dobrej Muzyki - Artur Andrus
22-27.08 Thiessow (Niemcy) Polsko-niemiecki obóz w Thiessow (Niemcy)
23.08 Amfiteatr Nocny seans filmowy
30.-12.09 XIX Międzynarodowy Plener Artystyczny ,,Sztuka na granicy"
Lipiec 2015
4.-5.07 Miasto Sztuki – impreza plenerowa w wielu punktach miasta
12.07 Amfiteatr Koncert
22.-28.07 Lebus Polsko – niemiecki obóz artystyczny dla dzieci
CZERWIEC 2015
5.06 16.00 KCK Teatralne Powieczorki - Teatr DAMm ,,Nie jem, nie śpię, nienawidzę"
12.06 19.15 KCK Wernisaż wystawy poplenerowej ,,Kamień na kamieniu"
18.06 11.00 Amfiteatr Zakończenie Roku Akademickiego Uniwersytetów Trzeciego Wieku regionu Gorzów Wlkp.
19-21.06 Leśna Udział zespołu ,,Drzewiczanie w Festiwalu Współczesnej Kultury Ludowej w Leśnej
19.06 20.30 Amfiteatr Kabaret Neo-Nówka – ,,Pielgrzymka do miejsc śmiesznych" (impreza impresaryjna)
21.06 17.00 Amfiteatr 20-lecie Formacji Tanecznej ROLL DANCE – Koncert Jubileuszowy
21.06 Słońsk Udział Kostrzyńskiej Orkiestry Dętej oraz Teatru DAMm w ,,Maurycjadzie" w Słońsku
26.06 17.00 Amfiteatr Koncert Szkoły Tańca ,,Quest"
28.06 17.00 Amfiteatr Niedziela z Folklorem (Drzewiczanie, Kotkowiacy, Kapela Niedźwiadki)
28.06. - 5.07 Wisła Udział Formacji Tanecznej Roll Dance w Festiwalu Tanecznym w Wiśle
18.06 ECS Kręgielnia Sesja Rady Miasta
26.06 ECS Kręgielnia Pożegnanie absolwentów SP 2
MAJ 2015
01.05 Amfiteatr Koncert zespołów ,,Cisza jak ta" i ,,New Message"
03.05 15.00 Park Miejski Trzeciomajowy Piknik w Parku Miejskim (Kostrzyńska Orkiestra Dęta, Effect – M, gry i zabawy dla dzieci, Wielkie Grillowanie)
08-09.05 Amfiteatr PIKNIK MAJOWY – Rok Kresowian w Kostrzynie nad Odrą (Pławna 9, Haydamaky, Janek Samołyk, ENEJ,)
16.05 ECS ,,Kręgielnia" Spotkanie Kresowian
22.05 10.00 KCK Przesłuchania Finałowe uczestników 38. Konkursu Piosenki Dziecięcej ,,O Zloty Lizak"
24.05 12.00 KCK Warsztaty rękodzieła dla dzieci ,,Kwiatki na Dzień Matki"
25.05 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Zbigniew Lewandowski - perkusja
26.05 17.00 KCK Dzień Matki w KCK (program poetycko - artystyczny)
31.05 17.00 Amfiteatr 38. Konkurs Piosenki Dziecięcej O Złoty Lizak
23.05 11.00 KCK Warsztaty wizażu dla pań
KWIECIEŃ 2015
09.04 13.00 KCK PRO ARTE - Lubuski Festiwal Piosenki (eliminacje miejskie)
10.04 18.00 KCK Premiera filmu zrealizowanego przez młodzież podczas ferii zimowych pt. ,,Odbicie"
11.04 15.00 hala sportowa Roll Dance – występ na Mistrzostwach Polski w Zapasach
16.04 19.00 KCK Wieczór Teatralny – Teatr From Poland (Częstochowa) ,,Saksofonista"
17.04 19.15 KCK Wernisaż Wystawy Malarstwa Haliny Nowickiej
18.04 12.00-17.00 KCK Wymiana ubrań
19.04 Lebus Udział zespołów artystycznych KCK w ,,Adonisfest" (Festyn przyrodniczy)
19.04 11.00 KCK Bajkowy Poranek Filmowy
20.04 10.00 KCK PRO ARTE - Eliminacje Miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego
24.04 20.00 ECS ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – Mela Koteluk
26.04 11.00 KCK Bajkowy Poranek Teatralny
27.04 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Grzegorz Turczyński - puzon
27.04 10.00 ECS ,,Kręgielnia" PRO ARTE - Wojewódzkie Spotkania Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych LUBUSKA GALA TEATRALNA (eliminacje powiatowe)
28.04 10.00 KCK PRO ARTE - Eliminacje Powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego
21.04 17.00 Światowy Dzień Inwalidów
Europenian flag