PAŹDZIERNIK 2015
06.10 17.00 ECS ,,Kręgielnia" Miejskie obchody Międzynarodowego Dnia Seniora
10.10 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa ,,Spotkanie" Autorki: Justyna Jabłońska, Paulina Korbaczyńska, Lenka Kubica, Dominika Ruta, Ewa Zwarycz
17.10 18.00 KCK Babski Wieczór (warsztaty salsy, projekcja filmu ,,Lot")
19.10 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Marek Kazana - saksofony
20.10 11.00 ECS ,,Kręgielnia" Targi Edukacji i Pracy „Edukacja – Praca - Kariera"
20.10 16.00 ECS Kręgielnia Przegląd Piosenki Przedszkolnej
21.10 18.00 KCK Laboratorium Rejs – Projekcje filmów warsztatowych
23.10 19.00 ECS ,,Kręgielnia" Podwieczorek Teatralny - ,,Diva" - monodram w wykonaniu Wiolety Komar
24.10 20.00 ECS ,,Kręgielnia" Koncert Kamil Bednarek
29.10 18.00 ECS ,,Kręgielnia" Teatr Polska – Jedziemy z Teatrem Spektakl ,,ONY" - teatru im. Juliusza Osterwy z Gorzowa Wlkp.
8.10 9.00 ECSSiON Szkolenie KCWB
14.10 13.00 ECSSiON Dzień Edukacji Narodowej – spotkanie z nauczycielami
23.10 9.00 ECSSiON Szkolenie KCWB
WRZESIEŃ 2015
1 – 13.09 Lebus/Kostrzyn 19.Międzynarodowy Plener Artystyczny ,,Sztuka na granicy"
06.09 Bierzwnik Udział zespołu ,,Drzewiczanie" w Dożynkach Gminnych
12.09 19.15 KCK Wernisaż wystawy i zakończenie 19. Międzynarodowego Pleneru Artystycznego ,,Sztuka na granicy"
05.09 15.00 Park Miejski Narodowe Czytanie – Bolesław Prus ,,Lalka" (współorganizacja)
18.09 19.00 ECS ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – ,,Trzeba marzyć" - Anna Stankiewicz, Janusz Strobel, Andrzej Jagodziński
23.09 19.00 KCK Teatralny Podwieczorek – Teatr KOD - ,,Instrukcja obsługi"
26.09 19.00 KCK Wieczór Filmowy – film prod. francuskiej ,,Spódnice w górę"
26.09 ECS ,,Kręgielnia" konferencja o tematyce Kresowian
Sierpień 2015
30.07 – 1.08 XXI Przystanek Woodstock
3-9.08 Polsko-niemiecki obóz dla dzieci w Łagowie
9-16.08 Lebus Polsko-niemiecki obóz dla dzieci w Lebus
9.08 Amfiteatr Strefa Dobrej Muzyki - Artur Andrus
22-27.08 Thiessow (Niemcy) Polsko-niemiecki obóz w Thiessow (Niemcy)
23.08 Amfiteatr Nocny seans filmowy
30.-12.09 XIX Międzynarodowy Plener Artystyczny ,,Sztuka na granicy"
Lipiec 2015
4.-5.07 Miasto Sztuki – impreza plenerowa w wielu punktach miasta
12.07 Amfiteatr Koncert
22.-28.07 Lebus Polsko – niemiecki obóz artystyczny dla dzieci
CZERWIEC 2015
5.06 16.00 KCK Teatralne Powieczorki - Teatr DAMm ,,Nie jem, nie śpię, nienawidzę"
12.06 19.15 KCK Wernisaż wystawy poplenerowej ,,Kamień na kamieniu"
18.06 11.00 Amfiteatr Zakończenie Roku Akademickiego Uniwersytetów Trzeciego Wieku regionu Gorzów Wlkp.
19-21.06 Leśna Udział zespołu ,,Drzewiczanie w Festiwalu Współczesnej Kultury Ludowej w Leśnej
19.06 20.30 Amfiteatr Kabaret Neo-Nówka – ,,Pielgrzymka do miejsc śmiesznych" (impreza impresaryjna)
21.06 17.00 Amfiteatr 20-lecie Formacji Tanecznej ROLL DANCE – Koncert Jubileuszowy
21.06 Słońsk Udział Kostrzyńskiej Orkiestry Dętej oraz Teatru DAMm w ,,Maurycjadzie" w Słońsku
26.06 17.00 Amfiteatr Koncert Szkoły Tańca ,,Quest"
28.06 17.00 Amfiteatr Niedziela z Folklorem (Drzewiczanie, Kotkowiacy, Kapela Niedźwiadki)
28.06. - 5.07 Wisła Udział Formacji Tanecznej Roll Dance w Festiwalu Tanecznym w Wiśle
18.06 ECS Kręgielnia Sesja Rady Miasta
26.06 ECS Kręgielnia Pożegnanie absolwentów SP 2
MAJ 2015
01.05 Amfiteatr Koncert zespołów ,,Cisza jak ta" i ,,New Message"
03.05 15.00 Park Miejski Trzeciomajowy Piknik w Parku Miejskim (Kostrzyńska Orkiestra Dęta, Effect – M, gry i zabawy dla dzieci, Wielkie Grillowanie)
08-09.05 Amfiteatr PIKNIK MAJOWY – Rok Kresowian w Kostrzynie nad Odrą (Pławna 9, Haydamaky, Janek Samołyk, ENEJ,)
16.05 ECS ,,Kręgielnia" Spotkanie Kresowian
22.05 10.00 KCK Przesłuchania Finałowe uczestników 38. Konkursu Piosenki Dziecięcej ,,O Zloty Lizak"
24.05 12.00 KCK Warsztaty rękodzieła dla dzieci ,,Kwiatki na Dzień Matki"
25.05 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Zbigniew Lewandowski - perkusja
26.05 17.00 KCK Dzień Matki w KCK (program poetycko - artystyczny)
31.05 17.00 Amfiteatr 38. Konkurs Piosenki Dziecięcej O Złoty Lizak
23.05 11.00 KCK Warsztaty wizażu dla pań
KWIECIEŃ 2015
09.04 13.00 KCK PRO ARTE - Lubuski Festiwal Piosenki (eliminacje miejskie)
10.04 18.00 KCK Premiera filmu zrealizowanego przez młodzież podczas ferii zimowych pt. ,,Odbicie"
11.04 15.00 hala sportowa Roll Dance – występ na Mistrzostwach Polski w Zapasach
16.04 19.00 KCK Wieczór Teatralny – Teatr From Poland (Częstochowa) ,,Saksofonista"
17.04 19.15 KCK Wernisaż Wystawy Malarstwa Haliny Nowickiej
18.04 12.00-17.00 KCK Wymiana ubrań
19.04 Lebus Udział zespołów artystycznych KCK w ,,Adonisfest" (Festyn przyrodniczy)
19.04 11.00 KCK Bajkowy Poranek Filmowy
20.04 10.00 KCK PRO ARTE - Eliminacje Miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego
24.04 20.00 ECS ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – Mela Koteluk
26.04 11.00 KCK Bajkowy Poranek Teatralny
27.04 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Grzegorz Turczyński - puzon
27.04 10.00 ECS ,,Kręgielnia" PRO ARTE - Wojewódzkie Spotkania Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych LUBUSKA GALA TEATRALNA (eliminacje powiatowe)
28.04 10.00 KCK PRO ARTE - Eliminacje Powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego
21.04 17.00 Światowy Dzień Inwalidów
MARZEC 2015
06.03 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Marek Konarski - jazz i folklor
07.03 18.00 KCK Babski Wieczór
08.03 19.00 ECS ,,Kręgielnia" Koncert ARTUR GOTZ - ,,Mężczyzna prawie idealny"
09 – 15.03 ,,meszuge" 6. Plener litograficzny ,,Kamień na kamieniu"
13.03 19.00 KCK Koncert ,,MaBaSo Trio"
14.03 16.00 KCK ,,Obrazy, Słowa, Dźwięki" - wieczór muzyki i poezji
15.03 11.00 KCK Bajkowy Poranek Filmowy dla dzieci
21.03 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa Tomasza Klimczyka
26.03 18.00 KCK Wspomnieniowy wieczór teatralny (filmy ze spektaklami Sceny Poetyckiej z lat 90.)
27.03 20.00 ECS ,,Kręgielnia" Koncert ,,RAGGAFAYA"
28.03 10.00 KCK ,,Wiosenne wietrzenie szaf" - wymiana ubrań dla dzieci
29.03 11.00 KCK Bajkowy Poranek Filmowy la dzieci
23.03 KCK Konferencja prasowa Muzeum Twierdzy
28.03 Stare Miasto Uroczystości z okazji 70. Rocznicy Zakończenia Walk o Kostrzyn
LUTY 2015
1.02 11.00 KCK Bajkowy Poranek Filmowy dla dzieci
7.02 19.15 KCK Wernisaż wystawy Mariusza Kaczmarka ,,Kostrzyn i okolice w malarstwie i grafice"
13.02 20.30 KCK Koncert – JAM BAND ,,Tribute to Ryszard Riedel"
14.02 19.00 KCK Walentynkowy Seans Filmowy
15.02 11.00 KCK Bajkowy Poranek Filmowy dla dzieci
20.02 19.00 ECS ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – NATALIA PRZYBYSZ
22.02 11.00 KCK Bajkowy Poranek Filmowy dla dzieci
28.02 19.00 ECS ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – KARI SAL feat. ADAM BAŁDYCH
16-17 i 25-27.02 11.00 – 14.30 Pracownia ,,meszuge" Zimowe Warsztaty Plastyczne
16 – 20.02 11.00 – 15.00 KCK Warsztaty Teatralne (dla dzieci w wieku 5 – 10 lat)
19.02 10.00 KCK Spektakl Teatralny ,,Skrzat Titelitury"
23.02 10.00 KCK Występ Iluzjonisty dla dzieci
23. - 27.02 KCK Warsztaty Filmowe dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej
28.02 15.00 KCK Bal dla dzieci na zakończenie ferii
STYCZEŃ 2015
11.01 15.00 – 20.30 Amfiteatr 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Koncerty zespołów: New Message, Orchidea (Czechy), licytacje, pokazy ratownictwa wodnego, ,,Światełko do nieba'', bieg uliczny ,,Policz się z cukrzycą" i inne atrakcje
18.01 12.00 Kościół Koncert Kolęd - Drzewiczanie
18.01 11.00 KCK Bajkowy Poranek Filmowy
19.01 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Adam Wendt - saksofony
22.01 18.00 ECS ,,Kręgielnia" Spotkanie Noworoczne – koncert La Vitta Quartet (na zaproszenia)
24.01 17.00 ECS ,,Kręgielnia" Koncert Noworoczny – Formacja ROLL DANCE
30.01 19.00 ECS ,,Kręgielnia" Strefa Dobrej Muzyki – FISZ EMADE TWORZYWO
29.01 ECS ,,Kręgielnia" Spotkanie Noworoczne Związku Emerytów i Rencistów
31. 01 ECS ,,Kręgielnia" Bal Sportowców
GRUDZIEŃ 2014
1.12 ECS ,,Kręgielnia” Teatralny Poniedziałek – KALAMARAPAKSA czyli rzecz o Witkacym – wykonanie Caryl Swift
4.12 9.00 ECS ,,Kręgielnia'' Mikołajki dla dzieci z programem artystycznym - ,, Bałwanek Tico ”
6.12 11.00 – 15.00 Plac Wojska Polskiego Jarmark Adwentowy
7.12 19.00 KCK Strefa Dobrej Muzyki – Jacek KLEYFF & SŁOMA
11.12 16.30 ECS ,,Kręgielnia” Promocja nowej książki Alicji Kłaptocz
12.12 11.00 ECS Kręgielnia XIX Wojewódzki Przegląd Kolęd i Pastorałek
13.12 20.00 KCK Świąteczny Seans Filmowy ...
14.12 11.00 KCK Warsztaty wokalne z Magdaleną Kujawską
15.12 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Piotr Lemański - gitara
16.12 17.00 ECS ,,Kręgielnia” Koncert Szkoły Tańca QUEST
20.12 18.00 ECS ,,Kręgielnia” Koncert Świąteczny – Operetka. Zaśpiewajmy o miłości ...
21.12 11.00 KCK Bajkowy Poranek
21.12 15.00 – 19.00 KCK Jarmark rzeczy ładnych
28.12 11.00 KCK Bajkowy Poranek
piątki 17.00 ECS ,,Kręgielnia” Klub Babiląd
LISTOPAD 2014
02.11 Kościół Muzyczne Zaduszki
04.11 ECS ,,Kręgielnia” Spotkanie z Dorotą Zawadzką (Super Niania)
05.11 ECS Kręgielnia Spotkanie z Drużynowymi Mistrzami Polski – żużlowcami Stali Gorzów Wlkp.
09.11 KCK Poranek Filmowy dla dzieci
09.11 ECS ,,Kręgielnia” Strefa Dobrej Muzyki – koncert FISMOLL
11.11 ECS ,,Kręgielnia” Koncert z okazji Święta Niepodległości – JACEK WÓJCICKI
12.11 ECS ,,Kręgielnia” Targi Pracy OHP
13.11 ECS ,,Kręgielnia” Konferencja – ,,Seniorzy – aktywność, współpraca, pomoc”
23.11 KCK Poranek Filmowy dla dzieci
28.11 ECS ,,Kręgielnia” Strefa Dobrej Muzyki – koncert SKUBAS
6,13,20,27.11 KCK Wieczory Filmowe z Timem Burtonem
06. 11 ECS ,,Kręgielnia’’ Sesja Rady Miasta Kostrzyna nad Odrą
Europenian flag