GRUDZIEŃ 2011
2.12 KCK Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego na ,,Świąteczną Kartkę Pocztową''
3.12 Plac Wojska Polskiego Jarmark Adwentowy kostrzyńskich Seniorów i Uniwersytetu Trzeciego Wieku
6.12 ECS ,,Kręgielnia'' Mikołajki dla dzieci z programem artystycznym - ,,Elfy Świętego Mikołaja”
8.12 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Krzysztof ,,Puma” Piasecki - gitara
9.12 11.00 ECS Kręgielnia XVI Wojewódzki Przegląd Kolęd i Pastorałek
9.12 18.00 ECS ,,Kręgielnia” Koncert Kolęd w wykonaniu ,,Drzewiczan” i Dziecięcego Studia Piosenki.
LISTOPAD 2011
01.11 cmentarz komunalny Nagłośnienie Mszy Św. Z okazji Święta Zmarłych
04.11 KCK Ogłoszenie konkursu plastycznego dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych na Świąteczną Kartkę Pocztową (pod patronatem ICT Poland – Foxy pomaga dzieciom)
08.11 18.00 KCK Spotkanie z członkami chóru ,,Univers”
10.11 18.00 ECS Kręgielnia Strefa Dobrej Muzyki – Zenon Laskowik ,,Kabareciarnia”
19.11 17.00 ECS Kręgielnia Jubileusz XXV lecia zespołu ,,Drzewiczanie”
25.11 20.00 KCK ROCKI KLOCKI – Koncert Charytatywny dla Eryka Wójtowicza – zagrają m.in. ,,Padlina Szarika”, ,,Reakcja”
17.11 14.00 ECS Kręgielnia Sesja Rady Miasta Kostrzyna nad Odrą
PAŹDZIERNIK 2011
07.10 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Seweryn
08.10 14.00 Amfiteatr Miejski Dzień Seniora, prezentacje artystyczne
09.10 10.00 Hala Sportowa VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
11.10 16.00 ECSSiON Inauguracja Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
14 – 15.10 19.00 KCK TONI FESTIVAL – zagrają polskie i niemieckie kapele rockowe
18.10 16.00 ECS Kręgielnia Przegląd Piosenki Przedszkolnej
18.10 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Marek Kazana saksofony
21.10 19.30 ECSSiON Strefa Dobrej Muzyki – ,,Wojtek Mazolewski Quintet”
06.10 17.00 ECSSiON Dzień Seniora ZERiI
19.10 11:00 ECSSiON Dzień Białej Laski organizator Polski Związek Niewidomych
20.10 12:00 ECSSiON Szkolenie dla organizacji pozarządowych z zakresu"Współpraca JST z NGO' oraz "Pisanie projektów i źródła grantów" organizator ECSSiON oraz Fundacja na rzecz Collegium Polonicum .
24.10 10:00 ECSSiON Lektorat języka niemieckiego - organizator UTW
29.10 19:00 ECSSiON Jubileusz XV Rocznicy Zapoczątkowania Ruchu Trzeźwościowego w Kostrzynie - organizator Klub Libra
WRZESIEŃ 2011
03 – 04.09 Seelow Dni Seelow z udziałem kostrzyńskich zespołów
03.09 amfiteatr Impreza z okazji X lecia ICT Poland
04.09 Słońsk Udział Kostrzyńskiej Orkiestry Dętej w Dożynkach
1 – 11.09 Witnica 15 Międzynarodowy Plener Artystyczny ,,Sztuka na granicy”
10.09 Stare Miasto Wystawa Poplenerowa ,,Sztuka na granicy”
11.09 Iłowa Udział Kostrzyńskiej Orkiestr Dętej w Polsko – Niemieckim Przeglądzie Orkiestr
18.09 20.00 ECS ,,Kręgielnia” Strefa Dobrej Muzyki – Recital JACKA WÓJCICKIEGO
30.09 20.00 KCK ROCKI KLOCKI zagrają: CROM i ENVIA
16.09 ECS ,,Kręgielnia” Obchody X-lecia Parku Narodowego ,,Ujście Warty”
29.09 ECS ,,Kręgielnia” Sesja Rady Miasta Kostrzyna nad Odrą
CZERWIEC 2011
01.06 10.00 ECS ,,Kręgielnia” Dzieci – Dzieciom – spektakl Teatru Maska pt. ,,Świat w kolorach’’
01.06 11.00 – 18.00 plener obok CH Rondo DZIEŃ DZIECKA Majka Jeżowska Formacja Roll Dance Teatrzyk Elemelek Iluzjoniści XXXIV Konkurs Piosenki Dziecięcej ,,O Złoty Lizak”
16.06 Stadion Występ Formacji Roll Dance podczas otwarcia Mistrzostw Polski Kobiet w Piłce Nożnej
22.06 20.00 amfiteatr Otwarcie Amfiteatru – Państwowy Zespół LudowyPieśni i Tańca MAZOWSZE
23.06 15.00 – 23.00 amfiteatr Blok koncertowy z okazji otwarcia amfiteatru polsko – niemieckie prezentacje artystyczne Wieczór Kabaretowy – Noł Nejm, NOC, Kałasznikof
25.06 19.15 KCK Wernisaż Wystawy Poplenerowej ,,Kamień na kamieniu"
30.06 20.00 amfiteatr Strefa Dobrej Muzyki – GRUPA OPERACYJNA
wtorki i środy Szkolenia dla bezrobotnych
30.06 14.00 ECS Kręgielnia Sesja Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą
17.06 ECS Kręgielnia Bal absolwentów Gimnazjum nr 1
21.06 ECS Kręgielnia Pożegnanie absolwentów SP 2
MAJ 2011
02.05 przystań ,,Delfin” Otwarcie sezonu żeglarskiego z koncertami Kostrzyńskiej Orkiestry Dętej, Dziecięcego Studia Piosenki i Jerzego Porębskiego
03.05 17.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Miejskie Obchody Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja – w części artystycznej koncert Wojciecha Kordy
06.05 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Zbigniew Lewandowski - perkusja
11.05 KCK Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego dla dzieci – ,,X Lat ICT Poland”
13.05 20.00 KCK Koncert ROCKI KLOCKI – zagrają: UL Krokodyli, AromaHue
14.05 Gorzów Wlkp. Udział zespołów ,,Drzewiczanie” i ,,Univers” w Przeglądzie Pieśni Kresowej ,,Kresoviana”
18.05 12.00 KCK Przesłuchania Finałowe uczestników XXXIV Konkursu Piosenki Dziecięcej ,,O Zloty Lizak”
31.05 18.00 ECS ,,Kręgielnia” Premiera dziecięcego teatru ,,Maska” - ,,Świat w kolorach???”
12.05 ECS ,,Kręgielnia” Sesja Rady Miasta
KWIECIEŃ 2011
6.04 10.00 ECS ,,Kręgielnia” Warunki życia i pracy w Niemczech po otwarciu niemieckiego rynku pracy od maja 2011r. - spotkanie informacyjne z niemieckim doradcą EURES p. Reginą Gebhardt - Hille
9.04 20.00 ECS ,,Kręgielnia” Strefa Dobrej Muzyki – Kabaret ,,Paranienormalni”
16.04 11.00 ECS ,,Kręgielnia” Sympozjum ,,Nowości w kosmetologii i medycynie kosmetycznej” (organizator WSZ w Kostrzynie)
29.04 19.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Strefa Dobrej Muzyki – Pasjans na dwóch - Andrzej Sikorowski & Grzegorz Turnau
30.04 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa Marcina Sępołowicza
pon. - sobota Działalność Siłowni i Fitness ,,Herkules"
każdy wtorek 17:00 stowarzyszenie "Otwarte drzwi" grupa samopomocowa
7.04 16.00 UTW warsztaty - "Rozwijamy swoje zainteresowania"
11.04 10.00 UTW lektorat j. niemieckiego
28.04 17.00 ZERiI Światowy Dzień Inwalidy
MARZEC 2011
4 – 12.03 ,,meszuge” II Plener litograficzny ,,Kamień na kamieniu”
10.03 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Grzegorz Turczyński – puzon
12.03 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku – Anna Ujma – Lubaszka, + koncert – Grzegorz Turczyński
16.03 10.00 KCK Eliminacje Miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego
16.03 17.00 KCK Eliminacje Miejskie 56 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
17.03 10.00 KCK Eliminacje Powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego (szkoły podstawowe i gimnazjalne)
17.03 17.00 KCK Eliminacje Powiatowe 56 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (szkoły średnie i dorośli)
18.03 20.00 KCK ROCKI KLOCKI - zagrają: - die beutelz (Niemcy) - GRUNBERG (Zielona Góra) - Jakoś To Będzie (Zielona Góra)
26.03 15.00 Hala sportowa MOSiR Występ formacji tanecznej ROLL DANCE podczas otwarcia Międzynarodowych Mistrzostw Polski Kadetów w Zapasach
5.03 Drzewiczanie – koncert w Mieszkowicach (Kaziuki)
19.03 Drzewiczanie – koncert w Gorgast (Niemcy)
24.03 14.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Sesja Rady Miasta Kostrzyna nad Odrą
27.03 Drzewiczanie – koncert w Międzyrzeczu (Na swojską nutę)
16.03 18:00 ECS ,,Kręgielnia’’ Medycyna żywienia
21.03 10:00 ECS ,,Kręgielnia’’ Lektorat języka niemieckiego
LUTY 2011
1 – 11.02 Klub Osiedlowy Zajęcia świetlicowe i sportowo-rekreacyjne dla dzieci
1 – 4.02 pracownia ,,meszuge” Warsztaty plastyczne dla dzieci ,,Przełam lody ze sztuką”
1.02 10.00 KCK Spektakl Teatru Złota Kaczka pt. ,,Calineczka”
4.02 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa – Lothar Maertins
19.02 19.30 KCK Strefa Dobrej Muzyki – Stanisław Soyka Kwintet+
11.02 10.00 KCK Spotkanie z Czarodziejem – program dla dzieci
21.02 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Leszek Dranicki – blues
26.02 20.00 KCK ROCKI KLOCKI – zagrają: NIKT (Szczecin), AROMAHUE (Świebodzin)
10.02 14.00 ECS Kręgielnia Sesja Rady Miasta
14.02 10.00 ECS Kręgielnia UTW - lektorat j. niemieckiego
17.02 18.00 ECS Kręgielnia UTW - Bankowość
25.02 19.00 ECS Kręgielnia BIS SYLWESTER Związek Emerytów i Rencistów Wojskowych Podoficerów Zawodowych i Chorążych
STYCZEŃ 2011
9.01 12.00 – 20.30 plac Wojska Polskiego XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Koncerty zespołów: Kostrzyńska Orkiestra Dęta, Jellystone, die beutelz, Days, Żółte Kalendarze, licytacje, pokazy ratownictwa, ,,Światełko do Nieba’’ i inne atrakcje
13.01 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Adam Wendt -saksofony
27.01 18.00 ECS Kręgielnia Koncert Noworoczny – spotkanie burmistrza z zaproszonymi gośćmi
30.01 19.30 ECS Kręgielnia Strefa Dobrej Muzyki – ,,Czesław Śpiewa solo act”
25 i 26.01 ECS Kręgielnia Zabawy karnawałowe dla uczniów SP 2
15.01 19.00 ECS Kręgielnia ,,Studniówka” Zespołu Szkół
23.01 Rokitno Koncert zespołu Drzewiczanie
28.02 19.00 ECS Kręgielnia ,,Studniówka” ZS Kamień Mały
30.01 Słubice Koncert zespołu Drzewiczanie
LISTOPAD 2010
01.11 cmentarz komunalny Nagłośnienie Mszy Św. Z okazji Święta Zmarłych
04.11 KCK Ogłoszenie konkursu plastycznego dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych na Świąteczną Kartkę Pocztową (pod patronatem ICT Poland – Foxy pomaga dzieciom)
10.11 19.00 ECS Kręgielnia Spotkanie z indywidualnym mistrzem świata na żużlu Tomaszem Gollobem oraz otwarcie wystawy fotografii Jarosława Pabijana ,,Król jest tylko jeden”
11.11 16.00 ECS Kręgielnia Uroczyste Spotkanie Kostrzynian z okazji Święta Niepodległości z częścią artystyczną w wykonaniu zespołów KCK (Orkiestra Dęta, Drzewiczanie, Roll Dance))
12.11 19.00 ECS Kręgielnia Strefa Dobrej Muzyki – kabaret ,,Formacja Chatelet”
19.11 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa Dariusza Milińskiego oraz koncert niespodzianka
29.11 20.00 KCK ROCKI KLOCKI – Andrzejki w rytmach reggae - KANAAN, JellysTone
04.11 14.00 ECS Kręgielnia Sesja Rady Miasta Kostrzyna nad Odrą
PAŹDZIERNIK 2010
02.10 11.00 ECSSiON Inauguracja Roku Akademickiego Samorządowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kostrzynie nad Odrą
05.10 16.00 ECSSiON Inauguracja Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
07.10 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Marek Kazana saksofony
08.10 18.00 ECSSiON Koncert Jubileuszowy Chóru UNIVERS
15.10 19.15 KCK Wernisaż Wystawy Malarstwa Mariusza Kaczmarka
19.10 16.30 ECSSiON VII Festiwal Piosenki Przedszkolnej
21.10 10.30 ECSSiON Światowy Dzień Niewidomych
29.10 19.00 ECSSiON Strefa Dobrej Muzyki – ,,Kucz / Kulka Sleepwalk”
07.10 14.00 ECSSiON Sesja Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą
13.10 13.00 ECSSiON Dzień Edukacji Narodowej – spotkanie z nauczycielami
14.10 14.00 ECSSiON Spotkanie burmistrza miasta ze stypendystami
Europenian flag