MAJ 2011
02.05 przystań ,,Delfin” Otwarcie sezonu żeglarskiego z koncertami Kostrzyńskiej Orkiestry Dętej, Dziecięcego Studia Piosenki i Jerzego Porębskiego
03.05 17.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Miejskie Obchody Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja – w części artystycznej koncert Wojciecha Kordy
06.05 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Zbigniew Lewandowski - perkusja
11.05 KCK Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego dla dzieci – ,,X Lat ICT Poland”
13.05 20.00 KCK Koncert ROCKI KLOCKI – zagrają: UL Krokodyli, AromaHue
14.05 Gorzów Wlkp. Udział zespołów ,,Drzewiczanie” i ,,Univers” w Przeglądzie Pieśni Kresowej ,,Kresoviana”
18.05 12.00 KCK Przesłuchania Finałowe uczestników XXXIV Konkursu Piosenki Dziecięcej ,,O Zloty Lizak”
31.05 18.00 ECS ,,Kręgielnia” Premiera dziecięcego teatru ,,Maska” - ,,Świat w kolorach???”
12.05 ECS ,,Kręgielnia” Sesja Rady Miasta
KWIECIEŃ 2011
6.04 10.00 ECS ,,Kręgielnia” Warunki życia i pracy w Niemczech po otwarciu niemieckiego rynku pracy od maja 2011r. - spotkanie informacyjne z niemieckim doradcą EURES p. Reginą Gebhardt - Hille
9.04 20.00 ECS ,,Kręgielnia” Strefa Dobrej Muzyki – Kabaret ,,Paranienormalni”
16.04 11.00 ECS ,,Kręgielnia” Sympozjum ,,Nowości w kosmetologii i medycynie kosmetycznej” (organizator WSZ w Kostrzynie)
29.04 19.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Strefa Dobrej Muzyki – Pasjans na dwóch - Andrzej Sikorowski & Grzegorz Turnau
30.04 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa Marcina Sępołowicza
pon. - sobota Działalność Siłowni i Fitness ,,Herkules"
każdy wtorek 17:00 stowarzyszenie "Otwarte drzwi" grupa samopomocowa
7.04 16.00 UTW warsztaty - "Rozwijamy swoje zainteresowania"
11.04 10.00 UTW lektorat j. niemieckiego
28.04 17.00 ZERiI Światowy Dzień Inwalidy
MARZEC 2011
4 – 12.03 ,,meszuge” II Plener litograficzny ,,Kamień na kamieniu”
10.03 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Grzegorz Turczyński – puzon
12.03 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku – Anna Ujma – Lubaszka, + koncert – Grzegorz Turczyński
16.03 10.00 KCK Eliminacje Miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego
16.03 17.00 KCK Eliminacje Miejskie 56 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
17.03 10.00 KCK Eliminacje Powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego (szkoły podstawowe i gimnazjalne)
17.03 17.00 KCK Eliminacje Powiatowe 56 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (szkoły średnie i dorośli)
18.03 20.00 KCK ROCKI KLOCKI - zagrają: - die beutelz (Niemcy) - GRUNBERG (Zielona Góra) - Jakoś To Będzie (Zielona Góra)
26.03 15.00 Hala sportowa MOSiR Występ formacji tanecznej ROLL DANCE podczas otwarcia Międzynarodowych Mistrzostw Polski Kadetów w Zapasach
5.03 Drzewiczanie – koncert w Mieszkowicach (Kaziuki)
19.03 Drzewiczanie – koncert w Gorgast (Niemcy)
24.03 14.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Sesja Rady Miasta Kostrzyna nad Odrą
27.03 Drzewiczanie – koncert w Międzyrzeczu (Na swojską nutę)
16.03 18:00 ECS ,,Kręgielnia’’ Medycyna żywienia
21.03 10:00 ECS ,,Kręgielnia’’ Lektorat języka niemieckiego
LUTY 2011
1 – 11.02 Klub Osiedlowy Zajęcia świetlicowe i sportowo-rekreacyjne dla dzieci
1 – 4.02 pracownia ,,meszuge” Warsztaty plastyczne dla dzieci ,,Przełam lody ze sztuką”
1.02 10.00 KCK Spektakl Teatru Złota Kaczka pt. ,,Calineczka”
4.02 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa – Lothar Maertins
19.02 19.30 KCK Strefa Dobrej Muzyki – Stanisław Soyka Kwintet+
11.02 10.00 KCK Spotkanie z Czarodziejem – program dla dzieci
21.02 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Leszek Dranicki – blues
26.02 20.00 KCK ROCKI KLOCKI – zagrają: NIKT (Szczecin), AROMAHUE (Świebodzin)
10.02 14.00 ECS Kręgielnia Sesja Rady Miasta
14.02 10.00 ECS Kręgielnia UTW - lektorat j. niemieckiego
17.02 18.00 ECS Kręgielnia UTW - Bankowość
25.02 19.00 ECS Kręgielnia BIS SYLWESTER Związek Emerytów i Rencistów Wojskowych Podoficerów Zawodowych i Chorążych
STYCZEŃ 2011
9.01 12.00 – 20.30 plac Wojska Polskiego XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Koncerty zespołów: Kostrzyńska Orkiestra Dęta, Jellystone, die beutelz, Days, Żółte Kalendarze, licytacje, pokazy ratownictwa, ,,Światełko do Nieba’’ i inne atrakcje
13.01 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Adam Wendt -saksofony
27.01 18.00 ECS Kręgielnia Koncert Noworoczny – spotkanie burmistrza z zaproszonymi gośćmi
30.01 19.30 ECS Kręgielnia Strefa Dobrej Muzyki – ,,Czesław Śpiewa solo act”
25 i 26.01 ECS Kręgielnia Zabawy karnawałowe dla uczniów SP 2
15.01 19.00 ECS Kręgielnia ,,Studniówka” Zespołu Szkół
23.01 Rokitno Koncert zespołu Drzewiczanie
28.02 19.00 ECS Kręgielnia ,,Studniówka” ZS Kamień Mały
30.01 Słubice Koncert zespołu Drzewiczanie
LISTOPAD 2010
01.11 cmentarz komunalny Nagłośnienie Mszy Św. Z okazji Święta Zmarłych
04.11 KCK Ogłoszenie konkursu plastycznego dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych na Świąteczną Kartkę Pocztową (pod patronatem ICT Poland – Foxy pomaga dzieciom)
10.11 19.00 ECS Kręgielnia Spotkanie z indywidualnym mistrzem świata na żużlu Tomaszem Gollobem oraz otwarcie wystawy fotografii Jarosława Pabijana ,,Król jest tylko jeden”
11.11 16.00 ECS Kręgielnia Uroczyste Spotkanie Kostrzynian z okazji Święta Niepodległości z częścią artystyczną w wykonaniu zespołów KCK (Orkiestra Dęta, Drzewiczanie, Roll Dance))
12.11 19.00 ECS Kręgielnia Strefa Dobrej Muzyki – kabaret ,,Formacja Chatelet”
19.11 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa Dariusza Milińskiego oraz koncert niespodzianka
29.11 20.00 KCK ROCKI KLOCKI – Andrzejki w rytmach reggae - KANAAN, JellysTone
04.11 14.00 ECS Kręgielnia Sesja Rady Miasta Kostrzyna nad Odrą
PAŹDZIERNIK 2010
02.10 11.00 ECSSiON Inauguracja Roku Akademickiego Samorządowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kostrzynie nad Odrą
05.10 16.00 ECSSiON Inauguracja Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
07.10 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Marek Kazana saksofony
08.10 18.00 ECSSiON Koncert Jubileuszowy Chóru UNIVERS
15.10 19.15 KCK Wernisaż Wystawy Malarstwa Mariusza Kaczmarka
19.10 16.30 ECSSiON VII Festiwal Piosenki Przedszkolnej
21.10 10.30 ECSSiON Światowy Dzień Niewidomych
29.10 19.00 ECSSiON Strefa Dobrej Muzyki – ,,Kucz / Kulka Sleepwalk”
07.10 14.00 ECSSiON Sesja Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą
13.10 13.00 ECSSiON Dzień Edukacji Narodowej – spotkanie z nauczycielami
14.10 14.00 ECSSiON Spotkanie burmistrza miasta ze stypendystami
WRZESIEŃ 2010
03 – 04.09 Seelow Dni Seelow z udziałem kostrzyńskich zespołów
06 – 18.09 Lubue 14 Międzynarodowy Plener Artystyczny ,,Sztuka na granicy”
11 – 12.09 Polsko – Niemieckie Dni Twierdzy i Miasta Kostrzyn nad Odrą (koncerty Czerwone Gitary, Big Cyc, koncert jubileuszowy Roll Dance)
13.09 18.00 ECS ,,Kręgielnia” Spotkanie Jubileuszowe Formacji Tanecznej Roll Dance.
17.09 Dzień Sybiraków
18.09 19.00 KCK Wernisaż wystawy poplenerowej ,,Sztuka na granicy”
CZERWIEC 2010
01.06 10.00 ECS ,,Kręgielnia” Dzieci – Dzieciom – spektakl Teatru Maska pt. ,,Niezwykłe przygody krasnala’’
01.06 18.15 ECS ,,Kręgielnia” XXXIII Konkurs Piosenki Dziecięcej ,,O Złoty Lizak”
12.06 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa Katarzyny Szurkowskiej - Koncert – Roman Puchowski – blues
13.06 14.00 parking ECS Przegląd Piosenki Biesiadnej Seniorów
29.06 11.00 ECS ,,Kręgielnia” Zakończenie roku Uniwersytetu Trzeciego Wieku
11.06 10.00 ECS ,,Kręgielnia” Szkolenie dla przedsiębiorców
17.06 14.00 ECS ,,Kręgielnia” Sesja Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą
18.06 ECS ,,Kręgielnia” Bal absolwentów Gimnazjum nr 1
22.06 ECS ,,Kręgielnia” Pożegnanie absolwentów SP 2
MAJ 2010
01.05 dziedziniec KCK Majowy Piknik – Kostrzyńska Orkiestra Dęte, kabaret CIACH
01.05 Seelow Udział formacji tanecznej Roll Dance w Festynie w Seelow
03.05 17.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Miejskie Obchody Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja – w części artystycznej koncert Jerzego Połomskiego
06.05 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Dominik Rosłon – wibrafon
09.05 Gorzów Wlkp. Udział zespołów ,,Drzewiczanie” i ,,Univers” w Przeglądzie Pieśni Kresowej ,,Kresoviana”
14.05 20.00 KCK Strefa Dobrej Muzyki – MYLA HARDIE FAMILY BAND
20.05 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Adama Bałdych - skrzypce
23.05 hala MOSiR VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego (współorganizacja)
24.05 12.00 KCK Przesłuchania Finałowe uczestników XXXIII Konkursu Piosenki Dziecięcej ,,O Zloty Lizak”
27.05 18.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Premiera dziecięcego teatru ,,Maska” - Niezwykłe przygody krasnala
28.05 20.00 KCK Koncert ROCKI KLOCKI – zagrają: ANTENY, WAKACJE – bilety – 10 zł
KWIECIEŃ 2010
6 – 9.04 Lebus (Niemcy) Polsko – nimieckie warsztaty taneczne grup ,,Roll dance” i ,,Amadeus”
7.04 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Leszek Dranicki – git. vocal
8.04 20.00 KCK Strefa Dobrej Muzyki – Damage Control & Jos Lawrence (USA)
18.04 Lebus (Niemcy) Adonisfest – ,,Festyn Kwiatów’’ z udziałem m.in. zespołów Roll Dance i Kostrzyńskiej Orkiestry Dętej
23.04 19.00 ECS ,,Kręgielnia’’ STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO (Strefa Dobrej Muzyki)
24.04 19.50 KCK Wernisaż wystawy malarstwa Grzegorza L. Piotrowskiego oraz koncert muzyki F. Chopina w wykonaniu Piotra i Pawła Lemańskich
codziennie ECS ,,Kręgielnia’’ Działalność Fitness Klubu ,,Easy Line”
8.04 17.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Wieczór autorski Surmacz – Wilczyk (Uniwersytet Trzeciego Wieku)
15.04 17.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Światowy Dzień Inwalidy
20.04 10.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Szkolenie dla przedsiębiorców
22.04 14.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Sesja Rady Miasta
29.04 10.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Konferencja w sprawie mieszkalnictwa socjalnego
MARZEC 2010
4 – 12.03 ,,meszuge” I Plener litograficzny ,,Kamień na kamieniu”
13.03 19.15 KCK Wernisaż wystawy litografii ,,Kamień na kamieniu” (Reterska, Szafruga, Wilk, Matuszak, Błach, Kaczmarek) plus niespodzianka muzyczna ...
16.03 10.00 KCK Eliminacje Miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego
16.03 17.00 KCK Eliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
17.03 10.00 KCK Eliminacje Powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego (szkoły podstawowe i gimnazjalne)
17.03 17.00 KCK Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (szkoły średnie i dorośli)
23 – 27.03 17.00 WIOSENNE DNI TEATRU I POETYCKICH KLIMATÓW
23 19.00 ECS ,,Kręgielnia” Teatr UHURU - ,,Pierogi” - spektakl o ... wolności
24 17.00 ECS ,,Kręgielnia” Teatr STOP KLATKA - ,,Lustro”
24 19.00 ECS ,,Kręgielnia” Teatr KOD – Monodramy - ,,Oszalała” - Magdalena Tkacz - ,,Ja, baba stara” - Paula Jarmołowicz
25 19.00 ECS ,,Kręgielnia” Teatr MOMO - ,,Podarunek”
26 19.30 ECS ,,Kręgielnia” Koncert – DOMINIKA BARABAS (Strefa Dobrej Muzyki)
27 19.30 KCK Koncert MAREK DYJAK (Strefa Dobrej Muzyki)
11.03 14.00 ECS ,,Kręgielnia” Sesja Rady Miasta Kostrzyna nad Odrą
Europenian flag