LISTOPAD 2010
01.11 cmentarz komunalny Nagłośnienie Mszy Św. Z okazji Święta Zmarłych
04.11 KCK Ogłoszenie konkursu plastycznego dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych na Świąteczną Kartkę Pocztową (pod patronatem ICT Poland – Foxy pomaga dzieciom)
10.11 19.00 ECS Kręgielnia Spotkanie z indywidualnym mistrzem świata na żużlu Tomaszem Gollobem oraz otwarcie wystawy fotografii Jarosława Pabijana ,,Król jest tylko jeden”
11.11 16.00 ECS Kręgielnia Uroczyste Spotkanie Kostrzynian z okazji Święta Niepodległości z częścią artystyczną w wykonaniu zespołów KCK (Orkiestra Dęta, Drzewiczanie, Roll Dance))
12.11 19.00 ECS Kręgielnia Strefa Dobrej Muzyki – kabaret ,,Formacja Chatelet”
19.11 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa Dariusza Milińskiego oraz koncert niespodzianka
29.11 20.00 KCK ROCKI KLOCKI – Andrzejki w rytmach reggae - KANAAN, JellysTone
04.11 14.00 ECS Kręgielnia Sesja Rady Miasta Kostrzyna nad Odrą
PAŹDZIERNIK 2010
02.10 11.00 ECSSiON Inauguracja Roku Akademickiego Samorządowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kostrzynie nad Odrą
05.10 16.00 ECSSiON Inauguracja Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
07.10 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Marek Kazana saksofony
08.10 18.00 ECSSiON Koncert Jubileuszowy Chóru UNIVERS
15.10 19.15 KCK Wernisaż Wystawy Malarstwa Mariusza Kaczmarka
19.10 16.30 ECSSiON VII Festiwal Piosenki Przedszkolnej
21.10 10.30 ECSSiON Światowy Dzień Niewidomych
29.10 19.00 ECSSiON Strefa Dobrej Muzyki – ,,Kucz / Kulka Sleepwalk”
07.10 14.00 ECSSiON Sesja Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą
13.10 13.00 ECSSiON Dzień Edukacji Narodowej – spotkanie z nauczycielami
14.10 14.00 ECSSiON Spotkanie burmistrza miasta ze stypendystami
WRZESIEŃ 2010
03 – 04.09 Seelow Dni Seelow z udziałem kostrzyńskich zespołów
06 – 18.09 Lubue 14 Międzynarodowy Plener Artystyczny ,,Sztuka na granicy”
11 – 12.09 Polsko – Niemieckie Dni Twierdzy i Miasta Kostrzyn nad Odrą (koncerty Czerwone Gitary, Big Cyc, koncert jubileuszowy Roll Dance)
13.09 18.00 ECS ,,Kręgielnia” Spotkanie Jubileuszowe Formacji Tanecznej Roll Dance.
17.09 Dzień Sybiraków
18.09 19.00 KCK Wernisaż wystawy poplenerowej ,,Sztuka na granicy”
CZERWIEC 2010
01.06 10.00 ECS ,,Kręgielnia” Dzieci – Dzieciom – spektakl Teatru Maska pt. ,,Niezwykłe przygody krasnala’’
01.06 18.15 ECS ,,Kręgielnia” XXXIII Konkurs Piosenki Dziecięcej ,,O Złoty Lizak”
12.06 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa Katarzyny Szurkowskiej - Koncert – Roman Puchowski – blues
13.06 14.00 parking ECS Przegląd Piosenki Biesiadnej Seniorów
29.06 11.00 ECS ,,Kręgielnia” Zakończenie roku Uniwersytetu Trzeciego Wieku
11.06 10.00 ECS ,,Kręgielnia” Szkolenie dla przedsiębiorców
17.06 14.00 ECS ,,Kręgielnia” Sesja Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą
18.06 ECS ,,Kręgielnia” Bal absolwentów Gimnazjum nr 1
22.06 ECS ,,Kręgielnia” Pożegnanie absolwentów SP 2
MAJ 2010
01.05 dziedziniec KCK Majowy Piknik – Kostrzyńska Orkiestra Dęte, kabaret CIACH
01.05 Seelow Udział formacji tanecznej Roll Dance w Festynie w Seelow
03.05 17.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Miejskie Obchody Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja – w części artystycznej koncert Jerzego Połomskiego
06.05 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Dominik Rosłon – wibrafon
09.05 Gorzów Wlkp. Udział zespołów ,,Drzewiczanie” i ,,Univers” w Przeglądzie Pieśni Kresowej ,,Kresoviana”
14.05 20.00 KCK Strefa Dobrej Muzyki – MYLA HARDIE FAMILY BAND
20.05 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Adama Bałdych - skrzypce
23.05 hala MOSiR VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego (współorganizacja)
24.05 12.00 KCK Przesłuchania Finałowe uczestników XXXIII Konkursu Piosenki Dziecięcej ,,O Zloty Lizak”
27.05 18.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Premiera dziecięcego teatru ,,Maska” - Niezwykłe przygody krasnala
28.05 20.00 KCK Koncert ROCKI KLOCKI – zagrają: ANTENY, WAKACJE – bilety – 10 zł
KWIECIEŃ 2010
6 – 9.04 Lebus (Niemcy) Polsko – nimieckie warsztaty taneczne grup ,,Roll dance” i ,,Amadeus”
7.04 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Leszek Dranicki – git. vocal
8.04 20.00 KCK Strefa Dobrej Muzyki – Damage Control & Jos Lawrence (USA)
18.04 Lebus (Niemcy) Adonisfest – ,,Festyn Kwiatów’’ z udziałem m.in. zespołów Roll Dance i Kostrzyńskiej Orkiestry Dętej
23.04 19.00 ECS ,,Kręgielnia’’ STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO (Strefa Dobrej Muzyki)
24.04 19.50 KCK Wernisaż wystawy malarstwa Grzegorza L. Piotrowskiego oraz koncert muzyki F. Chopina w wykonaniu Piotra i Pawła Lemańskich
codziennie ECS ,,Kręgielnia’’ Działalność Fitness Klubu ,,Easy Line”
8.04 17.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Wieczór autorski Surmacz – Wilczyk (Uniwersytet Trzeciego Wieku)
15.04 17.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Światowy Dzień Inwalidy
20.04 10.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Szkolenie dla przedsiębiorców
22.04 14.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Sesja Rady Miasta
29.04 10.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Konferencja w sprawie mieszkalnictwa socjalnego
MARZEC 2010
4 – 12.03 ,,meszuge” I Plener litograficzny ,,Kamień na kamieniu”
13.03 19.15 KCK Wernisaż wystawy litografii ,,Kamień na kamieniu” (Reterska, Szafruga, Wilk, Matuszak, Błach, Kaczmarek) plus niespodzianka muzyczna ...
16.03 10.00 KCK Eliminacje Miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego
16.03 17.00 KCK Eliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
17.03 10.00 KCK Eliminacje Powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego (szkoły podstawowe i gimnazjalne)
17.03 17.00 KCK Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (szkoły średnie i dorośli)
23 – 27.03 17.00 WIOSENNE DNI TEATRU I POETYCKICH KLIMATÓW
23 19.00 ECS ,,Kręgielnia” Teatr UHURU - ,,Pierogi” - spektakl o ... wolności
24 17.00 ECS ,,Kręgielnia” Teatr STOP KLATKA - ,,Lustro”
24 19.00 ECS ,,Kręgielnia” Teatr KOD – Monodramy - ,,Oszalała” - Magdalena Tkacz - ,,Ja, baba stara” - Paula Jarmołowicz
25 19.00 ECS ,,Kręgielnia” Teatr MOMO - ,,Podarunek”
26 19.30 ECS ,,Kręgielnia” Koncert – DOMINIKA BARABAS (Strefa Dobrej Muzyki)
27 19.30 KCK Koncert MAREK DYJAK (Strefa Dobrej Muzyki)
11.03 14.00 ECS ,,Kręgielnia” Sesja Rady Miasta Kostrzyna nad Odrą
LUTY 2010
2.02 17.00 KCK Spotkanie organizacyjne Teatru Tańca
1 – 3.02 Lebus Polsko – niemiecki obóz ekologiczny dla dzieci
4 – 6.02 Lebus Polsko – niemiecki obóz artystyczny dla dzieci
8.02 14.30 KCK Spotkanie organizacyjne Dziecięcego Zespołu Wokalnego
12.02 Seelow Otwarcie nowej siedziby FRIZZ – zespóły: Roll Dance, Virus, Jellystone
12.02 20.00 KCK ROCKI KLOCKI – zagrają: Virus, Jellystone oraz niespodzianka
24.02 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Adam Wendt – saksofony
27.02 16.30 KCK Strefa Dobrej Muzyki – kabaret NEO-NÓWKA i zespół ŻARÓWKI
GRUDZIEŃ 2010
2.12 KCK Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego na ,,Świąteczną Kartkę Pocztową''
4.12 parking starego UM Jarmark Adwentowy kostrzyńskich Seniorów i Uniwersytetu Trzeciego Wieku
8.12 ECS ,,Kręgielnia'' Mikołajki dla dzieci z programem artystycznym - ,,Jak Mikołaj urwał się z choinki”
10.12 10.30 ECS ,,Kręgielnia'' XV Wojewódzki Przegląd Kolęd i Pastorałek
13.12 14.00 UM Spotkanie organizacyjne XIX Finału WOŚP w Kostrzynie
14.12 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Piotr Lemański - gitara
17.12 19.00 ECS ,,Kręgielnia'' Strefa Dobrej Muzyki - POLUZJANCI
STYCZEŃ 2010
10.01 12.00 – 21.30 plac Wojska Polskiego XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Koncerty zespołów: Kostrzyńska Orkiestra Dęta, Asimwa (Kenia), Virus, 2 PU i inni, licytacje, pokazy ratownictwa, ,,Światełko do Nieba’’ i inne atrakcje
16.01 18.00 KCK Wernisaż wystawy fotografii Pawła Chary ,,W krainie Mao” oraz recital Piotra Woźniaka.
22.01 20.00 ECS Kręgielnia Strefa Dobrej Muzyki – Koncert DOROTY MIŚKIEWICZ
19.01 11.00 KCK Magic Show
20.01 10.00 KCK Teatr dla dzieci ,,Cudowna lampa Aladyna”
25 – 29.01 ,,meszuge” Warsztaty plastyczne ,,Przełam lody ze sztuką”
25 – 30.01 ECS ,,,Kręgielnia” Warsztaty taneczne Formacji ,,Roll Dance”
28.01 11.00 KCK Teatr Lalek Złota Kaczka - ,,Smok”
18 – 29.01 Klub Osiedlowy Ferie w Klubie (zajęcia i gry świetlicowe, kulig, wycieczka do Gorzowa - ,,Słowianka”)
12 i 13.01 ECS Kręgielnia Zabawy karnawałowe dla uczniów SP 2
15.01 19.00 ECS Kręgielnia ,,Studniówka” Zespołu Szkół
28.02 14.00 ECS Kręgielnia Sesja Rady Miasta
GRUDZIEŃ 2009
2.12 KCK Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego na ,,Świąteczną Kartkę Pocztową''
7.12 9.00 i 11.00 ECS ,,Kręgielnia'' Mikołajki dla dzieci z programem artystycznym
5.12 11.00 – 15.00 pl. Wojska Polskiego Jarmark Adwentowy kostrzyńskich Seniorów i Uniwersytetu Trzeciego Wieku
9.12 szkoły podstawowe Mała Akademia Jazzu – Krzysztof Puma Piasecki - gitara
28.11 Kościół pw. Matki Bożej Rokitniańskiej XI Powiatowy Polsko – Niemiecki Wieczór Kolęd i Pastorałek
31.12 23.30 – 1.00 plac Wojska Polskiego KOSTRZYŃSKI SYLWESTER - Hity Muzyki Tanecznej – Live
7.12 ECS ,,Kręgielnia” Szkolenie dla przedsiębiorców - ,,Rekrutacja i selekcja kadr”
17.12 ECS ,,Kręgielnia” Sesja Rady Miasta Kostrzyna nad Odrą
LISTOPAD 2009
01.11 cmentarz komunalny Nagłośnienie Mszy Św. Z okazji Święta Zmarłych
04.11 KCK Ogłoszenie konkursu plastycznego dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych na Świąteczną Kartkę Pocztową (pod patronatem ICT Poland – Foxy pomaga dzieciom)
11.11 16.00 ECS Kręgielnia Uroczyste Spotkanie Kostrzynian z okazji Święta Niepodległości z częścią artystyczną w wykonaniu zespołów KCK (Kostrzyńska Orkiestra Dęta, Chór Univers, Zespół Śpiewaczy Drzewiczanie)
13.11 20.00 ECS Kręgielnia Strefa Dobrej Muzyki – koncert grupy ,,The Globetrotters”
27.11 19.15 KCK Wernisaż wystawy malarstwa Jolanty Jastrząb - ,,Kalendarz kobiety” oraz koncert grupy Robert Chill Jazz Project
12.11 14.00 ECS ,,Kręgielnia’’ Sesja Rady Miasta Kostrzyna nad Odrą
Europenian flag