Sonia Ruciak ,,Zbieżność” – wystawa malarstwa

2018-10-26 

Cały dzień

26 października o godz. 19.15 w galerii ,,dacco” Kostrzyńskiego Centrum Kultury odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Sonii Ruciak zatytułowanej ,,Zbieżność”.

Serdecznie zapraszamy miłośników malarstwa, sztuki, na spotkanie z młodą, niezwykle utalentowaną artystką i jej wywołującymi bardzo pozytywne emocje pracami. Wernisażowi towarzyszyć będzie oprawa muzyczna i oczywiście niespodzianka dla publiczności ….

Sponsorem wystaw w KCK jest Arctic Paper Kostrzyn S.A.

Sonia Ruciak – Urodzona w 1987 roku w Szczecinie. Absolwentka Wydziału Malarstwa i Rzeźby wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Trzykrotna stypendystka Prezydenta miasta Szczecina (2005, 2006, 2007) oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2011). Dyplom z zakresu Malarstwa zrealizowany w pracowni prof. Stanisława Kortyki oraz Projektowania Malarstwa w Architekturze i Urbanistyce pod kierownictwem prof. Wojciecha Kaniowskiego.

Od 2013 roku pracuje jako asystentka w Pracowni Malarstwa Architektonicznego i Sztuki w Przestrzeni Publicznej, w Katedrze Malarstwa Architektonicznego i Multimediów, na macierzystej uczelni.

Europenian flag